X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

CZĘŚC PIERWSZA !!! Kraków

2010-11-14 18:55 niedziela ~Gizmo
Czytałem prawie wszystki wasze poinie na temat firmy PTU w dniu mojego wypadku na szczęście nie z mojej winy gościu jest ubezpieczony w PTU. Po przeczytaniu zgroza nie wiedziałem co mówic - dramat. Tyle się czeka na ogledziny, wypłata za szkode 2,3,4,5,6 miesiecy, nie odbieranie telefonów przez pracowników PTU, olewanie - Dramat. Mam matiza gośc wjechal mi w przód uszkodzony zderzak (tylko do malowania), lewy blotnik calkowita wymiana (koszt nowego 115zł), lusterko zadrapane (przeczyścilem pastą i nie ma śladu ) w sumie nie dużo się stało, auto jeździ bede go naprawiał na wiosnę, wkład z malowaniem i materiałomi jakieś 250zł(sam sobie pomaluję) nie jakaś tam wielka szkoda no ale jak to, można trochę dorobic do budżetu domowego A TU TAKIE OPINIE ZE TO ZE TAMTO - DRAMAT, myśle że auto jeździ to tam poczekam na pieniądze i tyle. W ten sam dzień tj.26.10.2010r dzwonie zgłośic szkode pani wszystko zapisala i mówi że ktoś zadzwoni w ciągu 5 dni i się ugadamy na oględziny, no to już myślę o zaczyna się walka o oględziny jakie 5 dni ja chce juz jutro, pojutrze pani mówi że to ustatowe no to oki. Na drógi dzień telefon proszę przyjechac jutro tj. 28.11.2010r na oględziny o 12. Oki bede. Przyjezdżam na 11 wchodzę gośc mówi no jest 11 ale nie ma sprawy lepiej wcześniej niż później, coś tam powypełniałem, on pokserował notatkę policyjną, prawko, dowód, pyta czy mam konto mówie że nie, jak co to pieniążki pocztą. Oki proszę wyjśc do samochodu kolega tam podejdzie. Przyszedł ciec z jakąś
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.