X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Assistance w ramach OC
Niedawno miałem awarię układu elektrycznego. samochód w jednej chwili stanął na środku ulicy, gdyż komp. odciął zapłon a skrzynia automatyczna zablokowała się, gdyż stało się to nagle podczas jazdy. Duzo zamieszania na ruchliwym skrzyzowaniu w centrum miasta... Po wielokrotnej próbie połączenia sie z infolinią i koniecznej weryfikacji "uprzejma" pani "mechanik"-konsultant stwierdziła, że może podesłać pomoc drogową jedynie odpłatną, ..."bo kilka m-cy temu zgłaszał pan podobną usterkę"... (zakleszczenie się) skrzyni biegów i na jej "oko" pewnie zepsuło się to samo... (co za różnica - elektryka, czy mechanika auta)... Nie pomogły tłumaczenia, że układ elektryczny wysiadł i auto nie reaguje! Pani juz teraz mniej miła ucięła rozmowę, że jak się niepodoba to proszę samemu sobie zorganizować swój własny assistance. Przypadkowi przechodnie pomogli usunąć auto na pobocze, a za sam przyjazd lawety (która o dziwo nie mogła przewozić mojego SUW'a gdyż przekraczała jej masę własną! Taką podesłała konsultantka Gothaer'a) skasowano mnie na 250 zł gotówką za sam przyjazd... o czym nie poinformowala mnie owa pani wczesniej!!! Żałuję do dzisiaj, że nie zgłosiłem reklamacji, gdyż w warsztacie stwierdzono przepalenie bezpiecznika w module sterowania a w konsekwencji błąd czujnika ciśnienia na wałku (normalna reakcja komputera samochodu/odcięcie zapłonu i blokada skrzyni) - czyli usterka stricte elektr. której nie mozna było stwierdzić bez diagnozy ścieżką diagnostyczna przy pomocy odpowiedniego oprogramowania. Jak widać pani pseudo durna mechanik-konsultant nie odróżnia mechanicznego zakleszczenia skrzyni od typowej usterki układu elektrycznego i sama kwalifikuje (diagnozuje na podstawie kilku ogólnych, lakonicznych pytań telefonicznych) czy pomoc się należy w ramach ubezpieczenia, czy też nie, czym naraża klienta na straty finansowe (wyłudzeniem dodatkowych pieniędzy), nerwami (w momencie i miejscu wystapienia awarii) i rozżaleniem spowodowanym nieprofesjonalizmem i zwykłym oszustwem w ramach zakupionego rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego. Nowa firma na polskim rynku ubezpieczeniowym. Dobra cena ubezpieczenia=fatalna obsługa. Posiadam prawo jazdy od blisko 20 lat i tak i tylez czasu ubezpieczam pojazdy, ale takie przykre zdarzenie spotkało mnie po raz pierwszy. Dobrze, ze jest wiele innych firm na rynku ubezp. samochodów, może i droższe, ale pewne i z renomą. NIE POLECAM FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ GOTHAER I CZEKAM JUZ TYLKO KOŃCA WYGAŚNIĘCIA POLISY!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.