X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Lekko zawiedziona ale ogólnie pozytywnie
31 grudnia o 18 miałam wypadek w Krakowie. Sprawca ubezpieczony w Gothaer - czekając na policję poczytałam komentarze i zagotowałam jaki pech mnie trafił. O godzinie 21 podjechałam pod siedzibę oddziału w Krakowie zdruzgotana bo opona mi się przecięła o błotnik i zeszło powietrze, pomoc drogowa nie chciała przyjechać bo sylwester i ogólnie byłam załamana a miałam do nich blisko ... W biurze wywieszona karta że nieczynne - kręcił się w środku jakiś osiłek więc z płaczem na końcu nosa opowiedziałam co mnie spotkało - okazało się że jest koordynatorem i postara mi się pomóc. Wyszedł naciągnął błotnik, coś tam porobił, taśmą klejącą osłonił reflektor, wymienił mi koło na zapasowe robiąc przy okazji zdjęcia - dzięki temu mogłam bezpiecznie jeździć samochodem choć mi zabronił. Nie mogłam już zgłosić szkody bo Oni przyjmują tylko telefonicznie ale dał mi namiary i dokumenty do uzupełnienia informując iż likwidacja szkody powinna trwać do 30 dni od daty zgłoszenia. Zgłosiłam szkodę i zatelefonowałam do niego w celu podania mu numeru szkody. Wysłałam wypełnione druki na mail i ściągnęłam sprawcę na miejsce bo powiedział że to przyspieszy sprawę. 5 grudnia dostałam kosztorys i pismo że mi wypłacają odszkodowanie a 6 grudnia miałam pieniądze na koncie, wystarczyło na naprawę i coś jeszcze zostało. Reasumując - mimo że mnie oszukał że będzie to trwało 30 dni jestem zadowolona. Jest to moja pierwsza szkoda i myślałam że ten człowiek powinien mi dać samochód zastępczy, to mój mąż ocenił to pozytywnie i powiedział że musi się im przyjrzeć bo inni rzeczoznawcy tak nie postępują i nie spotkał się żeby komuś tak zależało na obcym kliencie bo w sumie ja im pieniędzy nie dawałam tylko ich ubezpieczony mnie uderzył a do tego nie zgłosiłam szkody. Być może przeniesiemy ubezpieczenie Męża Firmy i samochodów służbowych do nich bo mimo że nie są czynni całą dobę i nie dają samochodu z parkingu do używania jako zastępcze to zostałam miło obsłużona i zdążyłam na sylwestra.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.