X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Gothaer złodzieje nie ubezpieczajcie u nich !!!!!
Witam Złodzieje jakich mało, ich AC to kpina, za uszkodzony zderzak, który po zerwanych zaczepach i wgięciu w wariancie serwisowym powinien być wymieniony na nowy oszacowali, że na nowy zderzak dają 130 zł:):):)Ich powaliło chyba pomyślałem, bo chyba wyceniają według ceny ze szrota, czy z dziupli bezpośrednio. Strata czasu na nich chyba że ktoś ma go dużo i może go poświęcać na dzwonienie do nich, słuchanie olewającego podejście i miganie się od poniesienia kosztów prawdziwych za szkodę, a później strzał już w serce, gdy się otrzymuje wycenę. Można zejść na zawał. Powiem tak, lepiej nie posiadać u nich w ogóle ubezpieczenia i nie płacić składki za ubezpieczenie, gdyż lepiej zrobicie sobie jak kasę na składkę dla Gothaer wrzucicie do skarpety to będziecie mieli odłożone wtedy pieniądz na ewentualną naprawę uszkodzenia, bo Gothaer wam nie pomoże naprawić tylko z was będzie robił winnych za szkodę, aby nic nie wypłacić. Mam nadzieję, że dzięki naszym opiniom ludzie nie będą zawierać z nimi ubezpieczeń i wpadać w pułapkę oszustwa jaką zastawia ten ubezpieczyciel, aż padnie ta firma oszustów. Przy zawieraniu Umów słodziuścy, aż się słabo robi, lecz na tym koniec ich uprzejmości. Później jak coś się stanie to nie macie wsparcia od nich i pomocy pokrycia kosztów, mimo płacenia dużych składek za ubezpieczenie dla nich. Mogłem wcześniej poczytać na ich temat opinie, które są bardzo negatywne, wtedy bym nie zrobił błędu zawierając z nimi umowę, umowy już z nimi nie przedłużałem, to koniec. A innym radzę czytać opinie na temat Gothaer, przed zawarciem umowy... Pozdrawiam Zawiedziony klient.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.