X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

żenada
Zostałam poszkodowana przez sprawcę ubezpieczonego w tej "firmie". Najpierw była przeprawa z autem zastępczym,które mi przysługiwało na czas naprawy mojego pojazdu. Pani Likwidator przepytywała mnie jak na policji jakie samochody posiadam i czy rzeczywiście auto jest mi niezbędne, bo może mogę jeździć jednak swoim uszkodzonym autem!!! Dodam, ze posiadają dane o moich starych samochodach, których nie jestem już posiadaczem i pani wyczytywała mi te informacje!!! Później wykłócanie się o kolejne dni posiadania auta zastępczego, gdyż w/g nich naprawa powinna zostać wykonana przez 3 dni(absurd!!!!)(blacharz + lakiernik). Zabrali mi auto zastępcze pomimo informacji,że moje auto jest jeszcze nie naprawione (kolejne 6 dni bez auta). Nie czekając na przelanie przez nich pieniędzy odwołaliśmy się od ich wyceny (ceny roboczogodzin z kosmosu, wszystko wycenione w/g części używanych!!!!) i zaczęliśmy naprawiać auto. Pani likwidator udzieliła mężowi informacji, że po naprawie mamy przesłać skany Fa, za które zapłaciliśmy i dostaniemy zwrot poniesionych kosztów. BUhhahhha. Zwrot na konto był po czasie, w/g ich uznania, a nie w/g przedstawionych faktur. Pomimo przedstawienia 2 śmiesznych faktur dokonali sobie potrąceń np. na FA blacharz uwzględnił, że pracował 8,5 roboczogodzin natomiast w/g nich oszukuje, bo zajęło mu to 7 roboczogodzin!!!!, przy demontażu drzwi od naprężeń pękła szyba (została wymieniona na używaną koszt 200 zł uwzględniony na fa) też została przez nich wykreślona bo jak mniemam to ich wycena nie obejmowała pęknięcia szyby!!! Najlepsze na koniec.... Pomimo tego, że posiadają właściwe dane adresowe, odpowiedź wraz z całą dokumentacją uzasadniającą wysłali zamiast do mnie to do obcego klienta na jakiś inny adres!!! Ręce opadają!!!!!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.