X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

Skandaliczna obsluga klienta, brak rzetelnosci i kompetencji w kwestii podejmowania decyzji
Na rozpatrzenie mojego wniosku czekalem ok 60 dni, na ktorego rozpatrzenie formalnie jest 30 dni - wedlug warunkow umowy zawartej z Gothaer. Po wielu probach kontaktu z infolinia, nie otrzymalem zadnej konkretnej informacji na temat statusu mojego wniosku, oferujac mi w zamian kontakt ze strony likwidatora merytorycznego. Zgodzilem sie na takie rozwiazanie. Dwukrotnie. Za kazdym razem zostalem zapewniony ze likwidator skontaktuje sie ze mna w przeciagu 2 dni roboczych. Za pierwszym, jaki i za drugim razem po zostawieniu prosby o kontakt, zadnego kontaktu nie bylo. Stopien braku profesjonalizmu oraz lekcewazenia klienta jest wrecz skandaliczny. W kwestii merytorycznej mojego wniosku oraz uzasadnienia, ktore zostalo laskawie wyslane (po interwencji w dziale likwidacji szkod, po 60 dniach zgloszenia), tresc orzeczenia bylo tak nierzetelne, ze az niewiarygnodne. Dokumentacja, ktora dostarczylem do Gothaer jednoznacznie i w sposob oczywisty stwierdzala zakres szkod oraz kosztow, ktore zostaly poniesione, a ktore ubezpieczenie w calosci ma obowiazek pokryc. Czyms skandalicznym jest tak celowe zignorowanie tresci oficjalnego dokumentu, celem odrzucenia wniosku i niewyplacenia odszkodowania. Pomimo wielu wiadomosci do dzialu likwidacji szkod celem wskazania tak nierzetelnej interpretacji oraz oceny (i jak sie domyslam celowego nie brania pod uwage oczywistych faktow), nie dostalem zadnej odpowiedzi. Zostalem najzwyczajniej zignorowany. Patrzac na calkowita ocene jakosci pracy Gothaer na wielu forach internetowych, mozna sie latwo domyslic ze nie jestem jedynym klientem Gothaer, ktory zostal potraktowany w ten sposob. W zwiazku z powyzszym, na chwile obecna, sporzadzony jest grupowy wniosek/zazalenie kierowane do zarzadu firmy, w zwiazku z jakoscia obslugi dzialu likwidacji szkod, a w szczegolnosci p. dyrektora ds likwidacji szkod, kierowany do p. Anny Wlodarczyk. Pod wnioskiem znajduje sie 31 podpisow osob poszkodowanych przez proces likwidacyjny firmy Gothaer. Wniosek kierowany jest rowniez do Komisji Nazdoru Finansowego celem weryfikacji procedur, rzetelnosci oraz legalnosci dzialania firmy Gother w kontekscie likwidacji szkod. Wniosek zostanie rowniez skierowany do panelu decyzyjnego odpowiedzialnego za przyznanie Gwiazdy Obslugi Klienta dla Gothaer. W kontekscie tak wielkiego niezadowolenia klientow Gothaer, przyznawanie nagrody o takim charakterze tej firmie, jest czyms niedopuszczalnym. Status oraz prestiz tego wyroznienia jest kompromisowany tak dlugo jak jest przyznany Gothaer. Bedziemy wnisokowac zatem o odwolanie wspomnianego wyroznienia dla Gothaer. Sprawa zostanie rowniez naswietlona w "Gazecie Ubezpieczeniowej", z ktora jest nawiazywany kontakt. Jesli ktos z Panstwa czuje sie poszkodowany w zwiazku z dzialalnoscia firmy Gothaer, bardzo prosze o kontakt celem zlozenia podpisu pod wnioskiem.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.