X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Gothaer

Odpowiedź do komentarza:

NIE POLECAM NAWET WROGOWI!
Witam.Sprawca uderzył w mój samochód i ponieważ miał ubezpieczenie wykupione w Gothaer, to przyszło mi mieć nieprzyjemność egzekwowania należności od tegoż towarzystwa. Wcześniej o nich nie słyszałem, nie byli mi znani, lecz odtąd już dobrze będę pamiętam i kojarzył nazwę Gothaer jako brak profesjonalizmu, zaniżanie kosztów odszkodowania i bogacenie się na cudzej krzywdzie czyli mówiąc wprost... ZŁODZIEJSTWO. Uważam, że takie towarzystwa nie powinny istnieć na rynku ubezpieczeń i moja ocena jest negatywna. Uszkodzeniu w moim samochodzie uległy: chłodnica (z której w momencie uderzenia wlał się płyn na ulicę czego świadkiem był sprawca kolizji), zderzak przedni i tablica rej. i wiecie Drodzy Państwo na ile została wyceniona ta szkoda?? Nie wiecie??? To powiem Wam: Na 110.70zł i taką też płatność na konto otrzymałem po żmudnym kontakcie i prośbach, nie omijając telefonów do sprawcy zdarzenia, prosząc by również do nich dzwonił i interweniował o wypłatę. Bo jaśnie Państwo pieniądze za ubezpieczenie biorą zapewne chętnie, ale potem, gdy trzeba wypłacić szkodę, to jest pod górkę. Niech szlag trafi takie złodziejskie towarzystwa i te 110.70zł to można sobie w d...wsadzić a nie zreperować samochód po kolizji. I proszę mi nie pisać pierdół, że mam się odwoływać do działu reklamacji itp.Niczego od was już nie chcę, ale za to też nie liczcie na moje poparcie ani reklamę, a wręcz przeciwnie... jak tylko nadarzy się okazja, to wysmaruje swoje "dwa grosze" na wasz temat, by jak największą liczbę osób uchronić od korzystania z waszych usług. Bo jak się bierze pieniążki od klienta, to trzeba być odpowiedzialnym i liczyć się, że szkoda nastąpi, a waszą filozofią działania jest klienta złapać, wziąć od niego pieniądze, ale potem wzbraniać się rękami, nogami by -nie daj Boże- trzeba było szkodę uregulować. Dyletanctwo, krótkowzroczność i brak dostatecznych standardów obsługi klienta- dlatego jesteście skończeni. Nie pozdrawiam.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.