X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (470 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

...fałszywe wezwania do zapłaty!

2013-05-10 14:43 piątek ~doświadczalny
o tej firmie dowiedziałam się poprzez wezwanie do uregulowania rzekomej składki...jaka firma wysyła nieuzasadnione ponaglenia., informuje ludzi o zawarciu umowy której nikt nie podpisywał, i kieruje spam na błędny adres... adresat jest osobą wieku podeszłego , najwyraźniej ktoś liczył na przelew wysokości 500 zł za nic...takie działanie to zwykłe oszustwo !
 • 2013-12-10 10:45 wtorek ~Klonek | [+] odpowiedz
  Należy uważać na takie wezwania. Ja na pocżątku wpadłem w panikę, później zacząłem szukać w internecie, czy ktoś miał podobna sytuację jak ja... okazało się że nie byłem odosobniony. Udało mi się jesz... czytaj dalej »
 • 2013-08-09 23:39 piątek ~lili | [+] odpowiedz
  ja również dowiedziałam się o tej firmie, bo nagle pod mój domowy adres zaczęły przychodzić wezwania do zapłaty! Korespondencja jest kierowana do człowieka o nieznanym żadnemu z domowników, imieniu i ... czytaj dalej »
 • 2013-05-12 10:18 niedziela ~oszukany | [+] odpowiedz
  tez dostałem fałszywe wezwanie do zapłaty, nmigdy nie podpisywałem z nimi umowy. i co teraz dzwonić na infolinie i wyjaśniać czy olać?
 • 2013-07-11 21:43 czwartek ~Phoenix | [+] odpowiedz
  Też dostałem fałszywe wezwanie do zapłaty. Wyraźnie rozbią sobie z tego źródło utrzymania licząc, ze się ulegnie. Infolinia straszy. Powołują sie na wadliwe podstawy prawne. Proponuję złożyć wspólnie ... czytaj dalej »
 • 2013-07-16 10:26 wtorek ~kak | [+] odpowiedz
  I ja dostałem wezwanie do zapłaty na chorą kwotę + odsetki. Zwykły list, którego mogłem nie odebrać równie dobrze. Gothaer to dawne PTU.
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2013-05-12 10:18 niedziela ~oszukany | [+] odpowiedz
  tez dostałem fałszywe wezwanie do zapłaty, nmigdy nie podpisywałem z nimi umowy. i co teraz dzwonić na infolinie i wyjaśniać czy olać?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.