X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.53 (522 głosy)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Gothaer złodzieje nie ubezpieczajcie u nich !!!!!

2015-08-11 23:52 wtorek ~Zawiedziony klient
Witam Złodzieje jakich mało, ich AC to kpina, za uszkodzony zderzak, który po zerwanych zaczepach i wgięciu w wariancie serwisowym powinien być wymieniony na nowy oszacowali, że na nowy zderzak dają 130 zł:):):)Ich powaliło chyba pomyślałem, bo chyba wyceniają według ceny ze szrota, czy z dziupli bezpośrednio. Strata czasu na nich chyba że ktoś ma go dużo i może go poświęcać na dzwonienie do nich, słuchanie olewającego podejście i miganie się od poniesienia kosztów prawdziwych za szkodę, a później strzał już w serce, gdy się otrzymuje wycenę. Można zejść na zawał. Powiem tak, lepiej nie posiadać u nich w ogóle ubezpieczenia i nie płacić składki za ubezpieczenie, gdyż lepiej zrobicie sobie jak kasę na składkę dla Gothaer wrzucicie do skarpety to będziecie mieli odłożone wtedy pieniądz na ewentualną naprawę uszkodzenia, bo Gothaer wam nie pomoże naprawić tylko z was będzie robił winnych za szkodę, aby nic nie wypłacić. Mam nadzieję, że dzięki naszym opiniom ludzie nie będą zawierać z nimi ubezpieczeń i wpadać w pułapkę oszustwa jaką zastawia ten ubezpieczyciel, aż padnie ta firma oszustów. Przy zawieraniu Umów słodziuścy, aż się słabo robi, lecz na tym koniec ich uprzejmości. Później jak coś się stanie to nie macie wsparcia od nich i pomocy pokrycia kosztów, mimo płacenia dużych składek za ubezpieczenie dla nich. Mogłem wcześniej poczytać na ich temat opinie, które są bardzo negatywne, wtedy bym nie zrobił błędu zawierając z nimi umowę, umowy już z nimi nie przedłużałem, to koniec. A innym radzę czytać opinie na temat Gothaer, przed zawarciem umowy... Pozdrawiam Zawiedziony klient.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.