X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (470 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Katastrofa !!!!

2015-11-27 16:28 piątek ~jacek
Towarzystwo ubezpieczeniowe tylko z nazwy. Osoby odbierające telefon niekompetentne. Wycena za części jak ze składnicy złomu/mam wykupione AC z wersję serwisową/. Likwidator podaje dwie różne wyceny/ta sama osoba/, różnica kolosalna. Oczywiście chcą zapłacić tą niższą. Jeżeli nie zgadzam się z wyceną poinformowano mnie że mogę sprawę skierować do sądu. Czy na tym ma to polegać ? Szkoda moja zaistniała w sierpniu 2015r. CAŁKOWICIE ODRADZAM tego ubezpieczyciela !!! Chyba że na własne ryzyko.
 • 2015-11-30 15:26 poniedziałek ~mira | [+] odpowiedz
  I tak Cię oszukają, posiadają przecież "ekspertów, likwidatorów, rzeczoznawców, orzeczników". Siedzą sobie za biurkiem, piszą głupoty i tylko czekają jakby Cię wykołować. To jest ich właściw... czytaj dalej »
 • 2015-11-30 09:49 poniedziałek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Forumowiczu, W odpowiedzi na powyższą opinię dotyczącą informacji udzielanych przez Konsultantów Gothaer TU S.A. oraz proponowanego kosztorysu bardzo prosimy o przesłanie numeru szkody na adr... czytaj dalej »
 • 2015-12-19 09:34 sobota ~jacek | [+] odpowiedz
  WŁAŚNIE MIJA 20 DZIEŃ, ODPOWIEDZI BRAK, KONTAKTU BRAK. MIAŁO BYĆ KILKA DNI. JESTEŚCIE NIEWIARYGODNI, CAŁKOWITA IGNORANCJA.
 • 2015-12-09 12:21 środa ~jacek | [+] odpowiedz
  Odpowiedź miała być w ciągu kilku dni, minęło już 9 dni. Odpowiedzi brak. Właśnie tak pracujecie na swoją opinię. ŻENADA !!!
 • 2015-12-01 16:29 wtorek ~jacek | [+] odpowiedz
  Co to znaczy kilka dni. Trzy dni, tydzień, dwa tygodnie, miesiąc, czy jeszcze dłużej. Znowu jakiś "rzeczoznawca, likwidator czy ekspert" po wnikliwiej analizie dojdzie? do wniosku Na podstaw... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2015-12-04 11:40 piątek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, W nawiązaniu do Pana kolejnego komentarza ponownie prosimy o podanie numeru szkody na wskazany adres internet@gothaer.pl. Z poważaniem, Zespół Obsługi Reklamacji i Odwołań, Gothaer TU ... czytaj dalej »
 • 2015-12-29 06:44 wtorek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, Wyjaśniamy, iż na adres internet@gothaer.pl nie wpłynęła wiadomość e-mail z wskazanym przez Pana w komentarzu numerem szkody. Informujemy, iż stanowisko Towarzystwa przedstawione Panu ... czytaj dalej »
 • 2015-12-29 12:12 wtorek ~jacek | [+] odpowiedz
  Twierdzicie, że nie wpłynęła do Was wiadomość z podanym numerem szkody/podawałem numer w dniu 30.11.2015r, oraz 04.12.2015r/. W następnym zdaniu informujecie iż stanowisko Towarzystwa w piśmie z dnia ... czytaj dalej »
 • 2015-12-04 12:35 piątek ~jacek | [+] odpowiedz
  Chyba nie czytacie co napisałem. W dniu 30.11.2015r podałem nr szkody, ale to do was nie dociera, jeszcze raz podaję nr 0005946315. Może ktoś umie czytać.
 • 2015-11-30 12:23 poniedziałek ~jacek | [+] odpowiedz
  Jaka analiza ? Zderzak złamany, porysowany bok prawy, porysowany reflektor itd. Szkoda się rozpisywać, kosztorysy są waszej firmie. Przy oględzinach w dniu 26.08.2015r stwierdzono powyższe uszkodzenia... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.