X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.53 (522 głosy)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Lekko zawiedziona ale ogólnie pozytywnie

2015-01-21 11:53 środa ~anna
31 grudnia o 18 miałam wypadek w Krakowie. Sprawca ubezpieczony w Gothaer - czekając na policję poczytałam komentarze i zagotowałam jaki pech mnie trafił. O godzinie 21 podjechałam pod siedzibę oddziału w Krakowie zdruzgotana bo opona mi się przecięła o błotnik i zeszło powietrze, pomoc drogowa nie chciała przyjechać bo sylwester i ogólnie byłam załamana a miałam do nich blisko ... W biurze wywieszona karta że nieczynne - kręcił się w środku jakiś osiłek więc z płaczem na końcu nosa opowiedziałam co mnie spotkało - okazało się że jest koordynatorem i postara mi się pomóc. Wyszedł naciągnął błotnik, coś tam porobił, taśmą klejącą osłonił reflektor, wymienił mi koło na zapasowe robiąc przy okazji zdjęcia - dzięki temu mogłam bezpiecznie jeździć samochodem choć mi zabronił. Nie mogłam już zgłosić szkody bo Oni przyjmują tylko telefonicznie ale dał mi namiary i dokumenty do uzupełnienia informując iż likwidacja szkody powinna trwać do 30 dni od daty zgłoszenia. Zgłosiłam szkodę i zatelefonowałam do niego w celu podania mu numeru szkody. Wysłałam wypełnione druki na mail i ściągnęłam sprawcę na miejsce bo powiedział że to przyspieszy sprawę. 5 grudnia dostałam kosztorys i pismo że mi wypłacają odszkodowanie a 6 grudnia miałam pieniądze na koncie, wystarczyło na naprawę i coś jeszcze zostało. Reasumując - mimo że mnie oszukał że będzie to trwało 30 dni jestem zadowolona. Jest to moja pierwsza szkoda i myślałam że ten człowiek powinien mi dać samochód zastępczy, to mój mąż ocenił to pozytywnie i powiedział że musi się im przyjrzeć bo inni rzeczoznawcy tak nie postępują i nie spotkał się żeby komuś tak zależało na obcym kliencie bo w sumie ja im pieniędzy nie dawałam tylko ich ubezpieczony mnie uderzył a do tego nie zgłosiłam szkody. Być może przeniesiemy ubezpieczenie Męża Firmy i samochodów służbowych do nich bo mimo że nie są czynni całą dobę i nie dają samochodu z parkingu do używania jako zastępcze to zostałam miło obsłużona i zdążyłam na sylwestra.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.