X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Masakra jakaś zamiast rozliczenia składki- windykacja i straszenie sądem

2015-12-23 18:04 środa ~niezadowolona
Kupiliśmy auto z ubezpieczeniem w Gothaer. Oczywiście przekonani byliśmy,że poprzedni właściciel opłacił składki.Przez tydzień próbowaliśmy się dodzwonić do firmy żeby przepisać na siebie umowę ale automat opowiedział nam,że mamy iść do agencji. Tak zrobiliśmy. Tam się okazało,że poprzedni właściciel nie zapłacił składki i w związku z tym, my mamy zapłacić prawie 400zł za trzy miesiące, do końca obowiązywania ubezpieczenia!!! Wypowiedzieliśmy umowę i czekaliśmy na jakiś odzew z firmy. Aneks do umowy( bo w Gothaer już widnieliśmy jako właściciel auta) rozliczenie należnej składki ( bo oczywiście rozumiemy,że skoro ta składka nie była opłacona to musimy ja zapłacić i zgadzamy się z tym) czy cos w tym stylu. Zamiast tego po półtora miesiąca od wypowiedzenia składki dostaliśmy list z firmy windykacyjnej Intrum Justitia z WEZWANIEM DO ZAPŁATY i info,że jak nie zapłacimy to do sądu nas podadzą i do komornika. Oczywiście zapłaciliśmy jeszcze przed terminem, choć nie wiemy nadal na jakiej podstawie, a Intrum przysyła smsy z ponagleniami, nagle termin przesunął się z 22 na 18 i natychmiast mamy zapłacić.Kazali sobie wysłać maila z potwierdzeniem wpłaty i mimo wysłania takiegoż maila znów sms z nakazem zapłaty. A pani z firmy Intrum żeby udzielić jakiejkolwiek informacji o sprawie jakby mogła to kazałaby sobie podać rozmiar buta właściciela.BEZNADZIEJA TOTALNA!!! Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem do klienta a auta ubezpieczamy już od lat w różnych firmach. Ta jest zdecydowanie najgorsza!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.