X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.54 (528 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Najgorsza z firm ubezpieczeniowych

2015-10-01 22:47 czwartek ~Rozczarowana
Czytam opinie o tej firmie ubezpieczeniowej i niestety muszę zgodzić się z większością piszących.W dniu 15 sierpnia w skutek wymuszenia zaliczyła z mężem wywrotkę motorem. Sprawczyni ubezpieczona w TU Gothaer przyznała się do winy w rozmowie telefonicznej z infolinia / rozmowy nagrywane/. Zgłoszenie przyjęto przysłano likwidatora szkód,przysłano wycenę oczywiście zaniżoną, ale to nic okazało się że nie mają oświadczenia sprawcy na piśmie, wiec zgodnie z mailem otrzymanym od p.W.M.wysłaliśmy skan oświadczenia,żeby było szybciej /26.08/ i co ? 15.09 otrzymuję inf.że wyplata nie może nastąpić o oświadczenia nie ma.Żenada! Pan Wojciech po prostu nie odpowiada.Kontakt telefoniczny nie możliwy . Ciekawe jak długo będziemy czekać na reakcje firmy po liście jutro muszę iść na pocztę. Ciekawe czy maile na adres, który podajecie w odpowiedziach dochodzę ?
 • 2015-10-02 15:48 piątek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowni Państwo, Bardzo prosimy o przesłanie numeru szkody na adres internet@gothaer.pl. Zapewniamy, iż skrzynka pocztowa pod wskazanym adresem jest na bieżąco obsługiwana. Odpowiedź na opisane zarzu... czytaj dalej »
 • 2015-10-14 00:38 środa ~Rozczarowana | [+] odpowiedz
  Numer sprawy wysłany 02.10 dziś 14.10 minęło kilkanaście dni i nic.Tak się zastanawiam - po co pisać odpowiedzi na komentarze jeśli nic to nie wnosi.
 • 2015-10-07 20:14 środa ~pilocik21 | [+] odpowiedz
  28.09.2015 zglosilem szkodę. Tego samego dnia pojechalem do wskazanego punktu na zrobienie zdjęć. Samochodu i dokumentów odnośnie danych osobowych i szkody z OC sprawcy. Następnego dnia 29.09.2015 dok... czytaj dalej »
 • 2015-10-08 15:57 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, Bardzo proszę o przesłanie numeru szkody, której dotyczy powyższy komentarz na adres internet@gothaer.pl. Dopilnujemy, aby Likwidator Merytoryczny skontaktował się z Panem jak najszybc... czytaj dalej »
 • 2015-10-02 11:58 piątek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
  na maile nie odpowiadają ile się orientuje nie są dowodem w sprawie jeżeli wysyłacie państwo pismo tylko za potwierdzeniem odbioru.
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2015-10-02 11:43 piątek ~doradca | [+] odpowiedz
  odwołać się do Komisji Nadzoru Finansowego oraz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. knf jest dla nich najlepszym batem sądu się nie boją http://www.knf.gov.pl/index.html
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.