X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (470 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

NIE POLECAM

2015-07-16 12:09 czwartek ~Monika
Mam podobne doświadczenia niestety... Córka w ubiegłym roku dwukrotnie złamała palec w szkole. Nie na lekcji wychowania fizycznego, ale podczas zwykłej gry w piłkę siatkową na tzw. SKS-ie. Nie miało to nic wspólnego z wyczynowym uprawianiem sportu, a tak właśnie zostało sklasyfikowane przez Gothaer. Przecież ubezpieczenie szkolne obejmuje wszystkie zdarzenia w szkole i poza nią. Dzieci są pod ochroną 24 godz./dobę. Wyczynowe uprawianie sportu to jedna z nielicznych luk, które wstrzymują wypłacenie odszkodowania i firma z powodzeniem jak widać z niej korzysta. Nie pomogły w tej kwestii interwencje dyrekcji szkoły. NIE POLECAM
 • 2015-07-28 14:48 wtorek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
  Proszę do nas napisać na adres doplata@recompense.cba.pl lub skontaktować się telefonicznie 796-483-908. Prowadzimy sprawę do uzyskania należnego odszkodowania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
 • 2015-07-16 17:06 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Forumowiczu, W odpowiedzi na Twoją opinię, która jest dla nas bardzo cenna prosimy o przesłanie numeru szkody na adres internet@gothaer.pl w celu dokonania ponownej analizy postępowania likwi... czytaj dalej »
 • 2015-07-17 10:55 piątek ~Monika | [+] odpowiedz
  Z całym szacunkiem, już się u Państwa odwoływałam w tej sprawie. Bezskutecznie. Standardowa formułka wklejana pod każdą negatywna opinią nie przyczyni się do zmiany Państwa wizerunku. Szkoda, że na fo... czytaj dalej »
 • 2015-07-17 11:19 piątek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowna Pani, Jeszcze raz bardzo prosimy o przesłanie numeru szkody na internet@gothaer.pl. Dodatkowo informujemy, iż Gothaer TU S.A. jak również inne Towarzystwa Ubezpieczeniowe zobowiązane jest ... czytaj dalej »
 • 2015-08-14 10:38 piątek ~Monika | [+] odpowiedz
  Bardzo proszę. Numer zgłoszenia: 0000354715. Zdarzenie jest identyczne z innym, na które przyznali Państwo odszkodowanie. Wysokość tamtego odszkodowania też trudno komentować, bo 100 zł to kwota zbyt ... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.