X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (381 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Nigdy więcej w Gothaer

2015-01-11 21:03 niedziela ~intruz_zabrze
Ubezpieczam się od czasu jak to było jeszcze PTU - zero szkód - w zeszłym roku włamali mi się do auta i ukradli parę rzeczy ( auto na szczęście nie odjechało ) choć próbowali ( tak stwierdziła Policja ). Szkoda jest już likwidowana ponad 100 dni - kosztorys otrzymałem po 20 dniach ( oczywiście po kilku monitach ) . Policja umorzyła postępowanie , przesłuchiwał mnie jakiś gość na zlecenie Gothaer , po ostatnim telefonie w dniu 2 stycznia tego roku ( szkoda miała miejsce 28.09.2014 - zgłoszona 29.09.2014 ) " zaproszono " mnie w piątek 09.01.2015 na dodatkowe oględziny po szkodzie ;) Przyjechało aż trzech likwidatorów i to z różnych stron Polski ( całkiem sympatyczni ludzie ) do komisyjnego stwierdzenia ( oczywiście w ASO ) czy czasem skradzione mi elementy nie wróciły do samochodu. Od listopada zeszłego roku dzwoniąc do Pani likwidator Magdaleny C. - słyszę tylko jeden tekst - mamy 90 dni . Ubezpieczałem od zawsze sprzęt motorowodny , do tego doszły samochody - w tym roku nie odnawiam żadnych polis w tym " towarzystwie ubezpieczeniowym "
 • 2015-01-13 14:13 wtorek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Forumowiczu, skontaktowaliśmy się już z pracownikami z Biura Likwidacji Szkód i wstępnie przeanalizowaliśmy sprawę. W związku z faktem, że ostatnie bardzo istotne w sprawie oględziny pojazdu miały mi... czytaj dalej »
 • 2015-01-13 20:27 wtorek ~intruz_zabrze | [+] odpowiedz
  " W związku z faktem, że ostatnie bardzo istotne w sprawie oględziny pojazdu miały miejsce 9 stycznia br. " - ciekawi mnie dlaczego nikt nie przeprowadził tych oględzin w listopadzie ubiegłe... czytaj dalej »
 • 2015-01-13 07:28 wtorek ~intruz_zabrze | [+] odpowiedz
  Przed chwilą wysłałem jeszcze skargę do KNF - jestem ciekaw od kogo otrzymam szybciej odpowiedź.
 • 2015-01-11 22:24 niedziela ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Forumowiczu, prosimy o podanie numeru szkody w komentarzu lub za pośrednictwem maila wysłanego na adres internet@gothaer.pl. Przeanalizujemy sprawę. Pozdrawiamy, Zespół Obsługi Reklamacji i Odwołań Go... czytaj dalej »
 • 2015-01-12 19:53 poniedziałek ~intruz_zabrze | [+] odpowiedz
  Proszę uprzejmie nr szkody : 0006035014 Proszę odpisać na forum ;) może zainteresowani zawarciem umowy w Waszym " towarzystwie " jednak się powstrzymają. Korespondencję e-mail jak i rozmow... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2015-01-12 20:27 poniedziałek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Forumowiczu, bardzo dziękujemy za podanie numeru szkody. Po analizie sprawy odniesiemy się do niej wysyłając informację na adres poczty tradycyjnej lub elektronicznej jaki podany został w formularzu z... czytaj dalej »
 • 2015-01-12 21:07 poniedziałek ~intruz_zabrze | [+] odpowiedz
  Spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi ;) Wygodnie jest zasłaniać się " tajemnicą ubezpieczeniową " przecież oczywistym jest że nie przyznacie się do " należytej , starannej opiesz... czytaj dalej »
 • 2015-01-12 22:03 poniedziałek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Forumowiczu, jesteśmy Zespołem działającym w ramach Biura Audytu i Kontroli Wewnętrznej, który jest niezależny od działań Biura Likwidacji Szkód. Rozpatrywaliśmy już reklamacje składane za po... czytaj dalej »
 • 2015-01-13 06:16 wtorek ~intruz_zabrze | [+] odpowiedz
  No cóż na razie likwidacja szkody trwa 107 dni - zobaczymy ile czasu potrzebuje Wasz Zespół aby udzielić konkretnych wyjaśnień.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.