X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.47 (477 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Nikomu nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia

2017-07-30 08:02 niedziela ~Marcin Zarucki
Nie życzę nikomu tego co ja przeszedłem z tą firmą.A mianowicie ich klient spowodował kolizję drogową w skutek czego uszkodzeniu uległ mój samochód i mój telefon komórkowy.Moim błędem było zgłoszenie szkody do firmy sprawcy szkody.Pamiętajcie zgłaszajcie do swoich ubezpieczycieli szkody!!!!!w trakcie podejmowania decyzji zero kontaktu.na maile nie odpowiadają.decyzję o wypłacie odszkodowania dotyczącej samochodu podjęli dopiero po 3 tygodniach.poprosiłem o naprawę na podstawie faktur a oni przelali kwotę z wyceny naprawy na konto. gehenna nadeszła z decyzją wypłaty odszkodowania za telefon.po ponad 30 dniach nie było żadnej decyzji.nikt nie odpowiedział na moje 3 maile z zapytaniami kiedy i czemu tak długo.zadzwoniłem w końcu na infolinię a tam stwierdzono że nie oni się zajmują decyzjami.na szczęście likwidator oddzwonił tego samego dnia i stwierdził że decyzja będzie dzisiaj, maksymalnie jutro.decyzja zapadł dopiero 3 dnia.przeczytałem ją i ręce opadły.oczywiście była odmowa wypłaty. powód: brak uchwytu samochodowego na telefon na przedniej szybie i brak śladu po uchwycie i dopisano że uszkodzenie telefonu powstało w innych okolicznościach. wstyd i hańba dla takiej firmy. ich obsługa klienta to jakaś pomyłka.zero kontaktu, zero informacji.przeciągają wszystko w nieskończoność.sprawę kieruję do sądu i będę żądał odszkodowanie dodatkowo za straty moralne nadszarpnięte zdrowie psychiczne i fizyczne bo nie może tak być żeby tak traktować człowiek!!!!wstyd.wstyd,wstyd!!!!!!!!!!!!!!! przestrzegam wszystkich!!!!!! wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są prawdą nikomu nie polecam i proszę szczególnie uważać!!!!!!!!!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.