X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (378 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Omijać z daleka

2015-10-19 19:15 poniedziałek ~Małgorzata
Firma w odpowiedzi na mój komentarz prosi o opisanie szkody i podanie numeru szkody. Cud, że tak szybko zareagowali! Bo na moją reklamację, którą poniżej cytuje z dnia 16 września 2015 do dzisiaj nie zareagowali! Zapłaciłam za ubezpieczenie dziecka - Izabeli C.- w Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Chrzanowie. W czerwcu 2015r. byłam z dzieckiem na komisji lekarskiej w Zespole Szkół nr 2 w Chrzanowie na ulicy Wyszyńskiego, gdyż dziecko uszkodziło sobie rękę w czasie zabawy na rolkach i ręka była przez tydzień w szynie kątowej. Na komisji przedstawiłam dokumenty, które wypełniłam w przedszkolu oraz dokumentacje lekarską. Nie otrzymałam żadnego potwierdzenia, numeru zgłoszenia - nic! Zostałam poinformowana, ze odpowiedź uzyskam drogą mailową. Do dnia dzisiejszego, żadnej odpowiedzi nie uzyskałam. Z tego, co ustaliła dyrekcja przedszkola, podobno zostało do mnie wysłane powiadomienie listowne dnia 07.07.2015r. , ale ja żadnej korespondencji od Państwa nie otrzymałam. Proszę więc o kopię tej korespondencji. Ubolewam nad niskim poziomem Państwa usług. Znam przykłady z konkurencyjnych firm, gdzie takie przypadki są załatwiane telefonicznie, a pieniądze przelewane niemalże od ręki. A tutaj wielka komisja a na informację czekam już 3 miesiące. Żenada. Małgorzata C.
  • 2015-11-09 17:14 poniedziałek ~JA | [+] odpowiedz
    Złodziejska firma z którą z 1000% spotkam się w SĄDZIE, BANDA KRĘTACZY
  • 2015-11-09 17:14 poniedziałek ~JA | [+] odpowiedz
    Złodziejska firma z którą z 1000% spotkam się w SĄDZIE, BANDA KRĘTACZY
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.