X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (470 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Oszukują nawet dzieci

2014-05-14 17:26 środa ~matka KS
banda nieskoordynowanych krętaczy. Infolinia odsyła do szkoły, szkoła do przedstawiciela, przedstawiciel na infolinię -koło się zamyka a my stoimy w czarnej d...e Odmówiono wypłaty odszkodowania dziecku (złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem), gdyż GOTHAER TU uważa że takie zdarzenie nie pozostawiło trwałych śladów - brawo!!! Po moich interwencjach telefonicznych (ok. 8-9 telefonów i pisemnym odwołaniu się od decyzji, przyznano dziecku........... 1% uszczerbku i bynajmniej nie wynika to z żadnej tabelki, warunków zawartych w umowie. Jak usłyszałam od przedstawiciela GOTHAER TU pana Mirosława S. -"proszę się nie ekscytować bo i tak się dziecku nie należało a my zrobiliśmy wyjątek i dla świętego spokoju dostaje od nas aż 130 zł ..." B R A W O !!!!!!! dzięki guru, władco wszechmocny i potężny.
 • 2014-05-29 20:26 czwartek ~matka | [+] odpowiedz
  To jeszcze raz ja -matka. Przeczytałam odpowiedź na moje odwołanie. Teraz będzie bez emocji. 1. Decyzja z GOTHAER TU dla mnie jest ostateczna a na piśmie NIKT, zupełnie NIKT się nie podpisał!!!! 2. ... czytaj dalej »
 • 2014-05-29 15:05 czwartek ~matka | [+] odpowiedz
  No tak. Napisałam kolejne odwołanie. I dostałam tajemniczą tabelkę od Pani :) Yuuuuhu. Procent wg tabeli od 1-4%. No oczywiście, że tylko jeden procent bo cóż to jest złamanie obu kości przedramienia ... czytaj dalej »
 • 2014-05-15 23:34 czwartek ~Gothaer TU SA | [+] odpowiedz
  Witamy i bardzo prosimy o kontakt z podając nam także numer szkody. pozdrawiamy, Zespół Obsługi Reklamacji i Odwołań Gothaer TU SA internet@gothaer.pl
 • 2014-05-15 10:29 czwartek ~bułka | [+] odpowiedz
  Hej, wiecie, że powstał nowy portal z poradami prawnymi www.szybkapapuga.pl? Możecie tam ZA DARMO porozmawiać z profesjonalnymi prawnikami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.