X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.47 (477 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Pomoc w Austrii

2014-07-28 23:54 poniedziałek ~Piotr Karaś
Odradzam wszystkim korzystanie z usług tej firmy. Wykupiłem u nich assistnce na podróż do Chorwacji. W Austrii doszło do włączenia blokady skrzyni biegów w samochodzie. 1. Sholowano mnie do serwisu gdzie był 1 mechanik i nikt nie chciał obejrzeć auta (może w poniedziałek ale nie wiadomo, a była sobota rano) 2. Po przekazaniu info że z tą blokadą nie poradzi sobie żaden serwis za granicą bo była montowana tylko w Polsce(od jednego dostawcy)- tak przekazano z serwisu w Polsce, Państwo na infolinii (nie dało się rozmawiać z jedną osobą zajmującą się likwidacją)uparli się, że serwis w Austrii musi stwierdzić, że nie da rady naprawić(czyli po 2 lub 3 dniach, nota bene pan w serwisie w Austrii, kiedy łaskawie przez 10 minut zajął się samochodem zrobił wielkie oczy, jak tłumaczyłem mu problem i oglądał pilota od blokady s.b.- wiadomości szukał w internecie, ale nic nie znalazł:)) 3. Żeby uzyskać możliwość skorzystania z hotelu na jedną noc dla mnie żony i dwójki dzieci (z Polski na lawecie jechało dla mnie drugie auto) miałem zlecić naprawę, która była nie do wykonania przez serwis w Austrii (ale Pan na infolinii stwierdził, że skoro to serwis tzn że dadzą sobie radę) 4. Żeby podholowano mnie 300 km w kierunku Polski, żeby moja laweta miała bliżej miałem zlecić naprawę, która ... j.w. 5. Brak możliwości pokrycia kosztów holowania auta do 300 km przez lawetę, która ostatecznie zabrała auto do Polski Ogólnie beznadzieja - ostatni raz korzystałem z usług tej firmy.
  • 2014-11-11 00:36 wtorek ~Gothaer był już ukarany przez KNF | [+] odpowiedz
    W razie problemów proponuję napisać skargę do Komisji Nadzoru Finansowego (wzory są dostępne w internecie). Gdyby Gothaer dostał karę ze 100.000 zł toby ze dwa razy się tam zastanowili, zanim tak by p... czytaj dalej »
  • 2014-08-19 12:46 wtorek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
    Witam, prosimy o podanie numeru sprawy i kontakt poprzez wiadomość wysłaną na adres internet@gothaer.pl. Ponownie przeanalizujemy sposób udzielenia pomocy przez współpracującego z nami asystora. pozdr... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.