X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.53 (522 głosy)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Same problemy i kombinowanie rzeczoznawy

2016-03-17 10:54 czwartek ~Oszukany przez ubezpieczyciela
Witam, zgłosiłem szkodę z AC pojazdu w którym uszkodzeniu uległ tylny zderzak (głębokie rysy, zderzak nadaje się do wymiany) i tylna lampa (rysy na lampie i od tamtej pory non stop zaparowana czyli jest rozszczelniona). Kazali wysłać zdjęcia uszkodzonych elementów i na tej podstawie ich rzeczoznawca wydał opinie, zderzak do naprawy wycenili na 660 zł a lampy nie uznali. Po wysłaniu meila odwołującego się od decyzji rzeczoznawcy dostałem odpowiedz po kilku dniach od tego właśnie rzeczoznawcy w sprawie zderzaka o braku podstaw do zmiany dotychczasowego stanowiska i możliwości zgłoszenia II szkody - uszkodzenie lampy nie pochodzi z tego samego zdarzenia. Ich rzeczoznawca jest tak mądry siedząc za biurkiem wie lepiej jakie szkody powstały w jakim zdarzeniu, śmiechu warte. Cwaniaczki chcą żebym lampę zgłosił osobno i dwie szkody to dwie utraty zniżek. Jednym słowem żenada, nie polecam tej firmy!!!
 • 2016-04-23 18:53 sobota ~Klienci Gothaer | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, W zwiazku z tym ze ja również zostalem w sposob skandaliczny potraktowany przez Gothaer w kwestii rzetelnosci rozpatrzenia mojej sprawy jak i obslugi klienta, planuje wystosowanie pism... czytaj dalej »
 • 2016-04-12 15:14 wtorek ~jben@op.pl | [+] odpowiedz
  Sprawę od razu skierować do sądu /sprawę powierzyć prawnikowi/. Miałem podobny przypadek, też jakiś pseudo rzeczoznawca uznał że było to kilka zdarzeń. Musiałem sprawę skierować do sądu, sprawa jest w... czytaj dalej »
 • 2016-04-23 18:54 sobota ~klienci Gothaer | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, W zwiazku z tym ze ja również zostalem w sposob skandaliczny potraktowany przez Gothaer w kwestii rzetelnosci rozpatrzenia mojej sprawy jak i obslugi klienta, planuje wystosowanie pism... czytaj dalej »
 • 2016-03-31 15:55 czwartek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, Prosimy o podanie numeru szkody, której dotyczy powyższa opinia na adres internet@gothaer.pl. Dokumentacja szkodowa zostanie ponownie przeanalizowana. Z poważaniem, Zespół Obsługi Rekl... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.