X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.46 (471 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Skandaliczna obsluga klienta, brak rzetelnosci i kompetencji w kwestii podejmowania decyzji

2016-04-20 21:36 środa ~Klienci Gothaer
Na rozpatrzenie mojego wniosku czekalem ok 60 dni, na ktorego rozpatrzenie formalnie jest 30 dni - wedlug warunkow umowy zawartej z Gothaer. Po wielu probach kontaktu z infolinia, nie otrzymalem zadnej konkretnej informacji na temat statusu mojego wniosku, oferujac mi w zamian kontakt ze strony likwidatora merytorycznego. Zgodzilem sie na takie rozwiazanie. Dwukrotnie. Za kazdym razem zostalem zapewniony ze likwidator skontaktuje sie ze mna w przeciagu 2 dni roboczych. Za pierwszym, jaki i za drugim razem po zostawieniu prosby o kontakt, zadnego kontaktu nie bylo. Stopien braku profesjonalizmu oraz lekcewazenia klienta jest wrecz skandaliczny. W kwestii merytorycznej mojego wniosku oraz uzasadnienia, ktore zostalo laskawie wyslane (po interwencji w dziale likwidacji szkod, po 60 dniach zgloszenia), tresc orzeczenia bylo tak nierzetelne, ze az niewiarygnodne. Dokumentacja, ktora dostarczylem do Gothaer jednoznacznie i w sposob oczywisty stwierdzala zakres szkod oraz kosztow, ktore zostaly poniesione, a ktore ubezpieczenie w calosci ma obowiazek pokryc. Czyms skandalicznym jest tak celowe zignorowanie tresci oficjalnego dokumentu, celem odrzucenia wniosku i niewyplacenia odszkodowania. Pomimo wielu wiadomosci do dzialu likwidacji szkod celem wskazania tak nierzetelnej interpretacji oraz oceny (i jak sie domyslam celowego nie brania pod uwage oczywistych faktow), nie dostalem zadnej odpowiedzi. Zostalem najzwyczajniej zignorowany. Patrzac na calkowita ocene jakosci pracy Gothaer na wielu forach internetowych, mozna sie latwo domyslic ze nie jestem jedynym klientem Gothaer, ktory zostal potraktowany w ten sposob. W zwiazku z powyzszym, na chwile obecna, sporzadzony jest grupowy wniosek/zazalenie kierowane do zarzadu firmy, w zwiazku z jakoscia obslugi dzialu likwidacji szkod, a w szczegolnosci p. dyrektora ds likwidacji szkod, kierowany do p. Anny Wlodarczyk. Pod wnioskiem znajduje sie 31 podpisow osob poszkodowanych przez proces likwidacyjny firmy Gothaer. Wniosek kierowany jest rowniez do Komisji Nazdoru Finansowego celem weryfikacji procedur, rzetelnosci oraz legalnosci dzialania firmy Gother w kontekscie likwidacji szkod. Wniosek zostanie rowniez skierowany do panelu decyzyjnego odpowiedzialnego za przyznanie Gwiazdy Obslugi Klienta dla Gothaer. W kontekscie tak wielkiego niezadowolenia klientow Gothaer, przyznawanie nagrody o takim charakterze tej firmie, jest czyms niedopuszczalnym. Status oraz prestiz tego wyroznienia jest kompromisowany tak dlugo jak jest przyznany Gothaer. Bedziemy wnisokowac zatem o odwolanie wspomnianego wyroznienia dla Gothaer. Sprawa zostanie rowniez naswietlona w "Gazecie Ubezpieczeniowej", z ktora jest nawiazywany kontakt. Jesli ktos z Panstwa czuje sie poszkodowany w zwiazku z dzialalnoscia firmy Gothaer, bardzo prosze o kontakt celem zlozenia podpisu pod wnioskiem.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.