X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Gothaer
Ocena: 2.34 (381 głosów)
Firma Gothaer jest na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Można ją kojarzyć z dość znanej kampanii reklamowej, w której prezentowała się jako dość konkurencyjna firma. Czy rzeczywiście jest taka konkurencyjna, szczególnie pod względem obsługi klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Gothaer TU S.A. w roku 2018 wyniosła 202, co daje 2,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to splot różnorodnych czynników. Z jednej strony jest to jakość oferty, a z drugiej jest to sposób obsługiwania klientów. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową Gothaer TU S.A. z ofertą innych ubezpieczycieli. Warto również zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów firmy.
 
Opinie klientów to najlepsze źródło informacji na temat tego, jak firma realizuje swoje usługi. Jeżeli więc mieliście jakieś doświadczenia z firmą Gothaer, to zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Bezpośrednie relacje klientów są najlepsze. Napiszcie, jak wspominacie współpracę z tą firmą. 

Skrajna niekompetencja

2018-01-04 22:40 czwartek ~Marek
Dziś otrzymałem wezwanie z firmy windykacyjnej. Okazało się że miałem nie dopłatę która powstała w 2015 roku. Firma Gothaer dług zdążyła sprzedać do windykacji ale przez ponad dwa lata nie odezwali się że coś się nie zgadza. Dodam że w między czasie dwa razy przedluzalem umowę i za każdym razem firma nie miała zastrzeżeń.
 • 2018-02-15 19:30 czwartek ~mlody | [+] odpowiedz
  Dzień dobry W załącznikach przesyłam korespondencję prowadzoną z firmą Gothar TU SA . W dniu 15 lipca 2016 wysłałem informację, że rezygnuje z dalszego korzystania z ich polisy, która była zawarta z ... czytaj dalej »
 • 2018-02-07 22:06 środa ~Andrzej Tarnowski | [+] odpowiedz
  Również dostałem list od windykacji za 2015 rok. Dziwne bo w 2016 kontynuował em oc u nich i ani słowem się nie odezwali. Na szczęście znalazłem kopie przelewów i dobiorę im się do dupy ... czytaj dalej »
 • 2018-02-07 22:06 środa ~Andrzej Tarnowski | [+] odpowiedz
  Również dostałem list od windykacji za 2015 rok. Dziwne bo w 2016 kontynuował em oc u nich i ani słowem się nie odezwali. Na szczęście znalazłem kopie przelewów i dobiorę im się do dupy ... czytaj dalej »
 • 2018-01-31 09:50 środa ~Joanna | [+] odpowiedz
  Witam, ja również otrzymałam wezwanie za brak spłaty należności za 2015 r. z dwóch polis. Niestety trudno mi teraz odszukać potwierdzenia przelewów, nie pamiętam w jaki sposób zapłaciłam za polisę. Ja... czytaj dalej »
 • 2018-01-31 09:49 środa ~Joanna | [+] odpowiedz
  Witam, ja również otrzymałam wezwanie za brak spłaty należności za 2015 r. z dwóch polis. Niestety trudno mi teraz odszukać potwierdzenia przelewów, nie pamiętam w jaki sposób zapłaciłam za polisę. Ja... czytaj dalej »
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Gothaer na:
  3.87
  OPINIE O Gothaer
 • 2018-01-06 11:11 sobota ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu jak najwyższych odszkodowań. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu. Tel. 732 445 393 e-mail: Tathagatagarbha@t.pl
 • 2018-01-05 11:26 piątek ~Gothaer TU S.A. | [+] odpowiedz
  Szanowny Panie, prosimy o przesłanie powyższego zgłoszenia wraz z doszczegółowieniem za pośrednictwem dedykowanego formularza na stronie www: https://www.gothaer.pl/pl-reklamacje Pana sprawa zostani... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.