X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

INTER Polska
Ocena: 2.61 (168 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych. Są to głównie ubezpieczenia mieszkań i domów, ale również ubezpieczenia komunikacyjne. Czy firma cieszy się dobrymi opiniami klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska w roku 2018 wyniosła 36, co daje 0,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Rynek ubezpieczeniowy jest bardzo różnorodny i bogaty. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porównać propozycje prezentowane przez TU Inter Polska z tymi, które oferowane są przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dzięki temu dokonany wybór na pewno będzie rozsądniejszy i wsparty solidnymi podstawami.
 
Nie bez znaczenia są również opinie dotychczasowych klientów. Jeżeli więc macie doświadczenia z TU Inter Polska to prosimy o pozostawienie swojej opinii. Jak oceniacie firmę? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta?

Inter oszuści

2011-02-09 16:47 środa ~czekoladowa
Chciałbym wszystkich ostrzec przed firmą ubezpieczeniową Inter Polska, szczególnie jeśli chodzi o polisę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Miałem taką polisę, płaciłem niemałą składkę, aż nagle po roku firma rozwiązała ze mną umowę i obciążyła, poza składkami, które wpłacałem, karą prawie 2 tys. zł za to, że to niby ja ich oszukałem i nie podałem pełnej informacji o stanie mojego zdrowia. Jednak informacja podana przedstawicielowi była pełna, ale to on, oszust, nie wpisał wszystkiego we wniosku ubezpieczeniowym, pewnie zna już wszystkie procedury i dostał jakiś procent od kary, którą musiałem im zapłacić. Dodatkowo kiedy podczas kontrolnych badań zdiagnozowano u mnie dosyć poważną chorobę przewlekłą, zostałem również oskarżony o zatajenie informacji o tej chorobie, mimo, iż zielonego pojęcia wcześniej nie miałem, że taka choroba w ogóle istnieje. Podsumowując - nie warto podpisywać polisy ubezpieczeniowej z tą firmą. Fakt, ubezpieczenie jest dobre, ale jeżeli płacisz i nie chorujesz, a jeżeli się rozchorujesz, to Inter zrobi wszystko aby doprowadzić do rozwiązania umowy i zrobić z Ciebie oszusta. To, co mi zostało po współpracy z Inter to złe wspomnienia i... debet na koncie.
 • 2012-06-01 12:51 piątek ~kASIA | [+] odpowiedz
  TO CAŁKOWITA PRAWDA - INTER POLSKA TO TOTALNI [wymoderowano treści obraźliwe]. MIAŁAM IDENTYCZNĄ SYTUACJĘ. JA JESTEM I BYŁAM ZDROWA, ONI WYPOWIEDZIELI MI UMOWĘ PONIEWAŻ CYT "ZATAIŁAM" CHOROB... czytaj dalej »
 • 2012-09-18 15:47 wtorek ~wściekła na nich | [+] odpowiedz
  To prawda T.U.INTER Polska to jedna wielka ściema robią wszystko aby nie wypłacić
 • 2011-02-19 00:42 sobota ~Marcin | [+] odpowiedz
  Być morze źle trafiłeś - na złego Agenta, tego nie kwestionuję. Natomiast co do podawania nie prawdy we wniosku o ubezpieczenie przez Agenta, to chciałem zauważyć, że Ty jako klient (ubezpieczający-pł... czytaj dalej »
 • 2011-02-10 15:00 czwartek ~:) | [+] odpowiedz
  też mnie tak chcieli zrobić, ale się nie dałem, jak chcesz to skontaktuj się ze mną na priv to udzielę Ci kilku rad. Mój mail to adamus24.at.poczta.onet.pl Pozdrawiam i pamiętaj, nie daj się!
 • 2011-08-16 03:15 wtorek ~crikey3 | [+] odpowiedz
  adamus24, odbierz poczte, pls.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.