X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

INTER Polska
Ocena: 2.77 (256 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje siê przede wszystkim w ubezpieczeniach maj±tkowych. S± to g³ównie ubezpieczenia mieszkañ i domów, ale równie¿ ubezpieczenia komunikacyjne. Czy firma cieszy siê dobrymi opiniami klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska w roku 2018 wynios³a 36, co daje 0,4% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Rynek ubezpieczeniowy jest bardzo ró¿norodny i bogaty. Dlatego te¿ przed podjêciem ostatecznej decyzji warto porównaæ propozycje prezentowane przez TU Inter Polska z tymi, które oferowane s± przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dziêki temu dokonany wybór na pewno bêdzie rozs±dniejszy i wsparty solidnymi podstawami.
 
Nie bez znaczenia s± równie¿ opinie dotychczasowych klientów. Je¿eli wiêc macie do¶wiadczenia z TU Inter Polska to prosimy o pozostawienie swojej opinii. Jak oceniacie firmê? Czy jeste¶cie zadowoleni ze wspó³pracy? Jak wygl±da likwidacja szkód i wsparcie klienta?

Inter oszu¶ci

2011-02-09 16:47 ¶roda ~czekoladowa
Chcia³bym wszystkich ostrzec przed firm± ubezpieczeniow± Inter Polska, szczególnie je¶li chodzi o polisê prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Mia³em tak± polisê, p³aci³em niema³± sk³adkê, a¿ nagle po roku firma rozwi±za³a ze mn± umowê i obci±¿y³a, poza sk³adkami, które wp³aca³em, kar± prawie 2 tys. z³ za to, ¿e to niby ja ich oszuka³em i nie poda³em pe³nej informacji o stanie mojego zdrowia. Jednak informacja podana przedstawicielowi by³a pe³na, ale to on, oszust, nie wpisa³ wszystkiego we wniosku ubezpieczeniowym, pewnie zna ju¿ wszystkie procedury i dosta³ jaki¶ procent od kary, któr± musia³em im zap³aciæ. Dodatkowo kiedy podczas kontrolnych badañ zdiagnozowano u mnie dosyæ powa¿n± chorobê przewlek³±, zosta³em równie¿ oskar¿ony o zatajenie informacji o tej chorobie, mimo, i¿ zielonego pojêcia wcze¶niej nie mia³em, ¿e taka choroba w ogóle istnieje. Podsumowuj±c - nie warto podpisywaæ polisy ubezpieczeniowej z t± firm±. Fakt, ubezpieczenie jest dobre, ale je¿eli p³acisz i nie chorujesz, a je¿eli siê rozchorujesz, to Inter zrobi wszystko aby doprowadziæ do rozwi±zania umowy i zrobiæ z Ciebie oszusta. To, co mi zosta³o po wspó³pracy z Inter to z³e wspomnienia i... debet na koncie.
  • 2012-06-01 12:51 pi±tek ~kASIA | [+] odpowiedz
    TO CA£KOWITA PRAWDA - INTER POLSKA TO TOTALNI [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]. MIA£AM IDENTYCZN¡ SYTUACJÊ. JA JESTEM I BY£AM ZDROWA, ONI WYPOWIEDZIELI MI UMOWÊ PONIEWA¯ CYT "ZATAI£AM" CHOROB... czytaj dalej »
  • 2012-09-18 15:47 wtorek ~w¶ciek³a na nich | [+] odpowiedz
    To prawda T.U.INTER Polska to jedna wielka ¶ciema robi± wszystko aby nie wyp³aciæ
  • 2011-02-19 00:42 sobota ~Marcin | [+] odpowiedz
    Byæ morze ¼le trafi³e¶ - na z³ego Agenta, tego nie kwestionujê. Natomiast co do podawania nie prawdy we wniosku o ubezpieczenie przez Agenta, to chcia³em zauwa¿yæ, ¿e Ty jako klient (ubezpieczaj±cy-p³... czytaj dalej »
  • 2011-02-10 15:00 czwartek ~:) | [+] odpowiedz
    te¿ mnie tak chcieli zrobiæ, ale siê nie da³em, jak chcesz to skontaktuj siê ze mn± na priv to udzielê Ci kilku rad. Mój mail to adamus24.at.poczta.onet.pl Pozdrawiam i pamiêtaj, nie daj siê!
  • 2011-08-16 03:15 wtorek ~crikey3 | [+] odpowiedz
    adamus24, odbierz poczte, pls.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.