X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

INTER Polska
Ocena: 2.61 (168 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach majątkowych. Są to głównie ubezpieczenia mieszkań i domów, ale również ubezpieczenia komunikacyjne. Czy firma cieszy się dobrymi opiniami klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Polska w roku 2018 wyniosła 36, co daje 0,4% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Rynek ubezpieczeniowy jest bardzo różnorodny i bogaty. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porównać propozycje prezentowane przez TU Inter Polska z tymi, które oferowane są przez inne firmy ubezpieczeniowe. Dzięki temu dokonany wybór na pewno będzie rozsądniejszy i wsparty solidnymi podstawami.
 
Nie bez znaczenia są również opinie dotychczasowych klientów. Jeżeli więc macie doświadczenia z TU Inter Polska to prosimy o pozostawienie swojej opinii. Jak oceniacie firmę? Czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Jak wygląda likwidacja szkód i wsparcie klienta?

INTER POLSKA OSZUŚCI i ZŁODZIEJE

2011-02-14 12:58 poniedziałek ~SzachMach
Mają teoretycznie podpisane umowy z placówkami, co powinno znaczyć że nie płaci się tam za wizyty lekraskie bo pokrywa je ubezpieczenie. Nic bardziej mylnego!!!! W placówce dowiaduję się że lekarz do którego chcę przyjść nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia inter i za wizytę muszę zapłacić. Co to ma znaczyć???? SKANDAL Złodzieje, oszuścici i pazerne bezczelne świnie. Choćbym miał sczeznąć nie wykupię więcej ich polisy i namawiami Was wszystkich, żebyście nie korzystali z "usług" popaprańców z Iinter Polska
 • 2014-11-26 16:28 środa ~marlena | [+] odpowiedz
  Zgodzę się z autorem tekstu powyżej, że to oszuści. Właśnie przed chwilą dostałam od nich odpowiedź na moje odwołanie. Nie chcą wypłacić świadczenia za mój pobyt w szpitalu na patologii ciąży (10 dni)... czytaj dalej »
 • 2011-02-22 14:17 wtorek ~z szacunkiem | [+] odpowiedz
  prawda jest taka że wiekszość tutaj wyzywających od oszustów firme INTER nie ma pojęcia co podpisuje - ogólne warunki, wniosek ubezpieczeniowy - to trzeba poczytać...a jak się kupuje ubezpieczenie i z... czytaj dalej »
 • 2011-02-18 16:29 piątek ~jerzdna | [+] odpowiedz
  do SzachMach-nie wyzywaj kogoś bezpodstawnie!możesz iść do każdego lekarza jakiego sobie wybierzesz!jeśli nie ma podpisanej umowy bierzesz rachunek wysyłasz do firmy i zwracają pieniądze-przed wyzywan... czytaj dalej »
 • 2011-02-18 16:26 piątek ~jerzdna | [+] odpowiedz
  nie wyzywaj kogoś bezpodstawnie!możesz iść do każdego lekarza jakiego sobie wybierzesz!jeśli nie ma podpisanej umowy bierzesz rachunek wysyłasz do firmy i zwracają pieniądze-przed wyzywaniem poczytaj ... czytaj dalej »
 • 2011-02-18 15:33 piątek ~Mal | [+] odpowiedz
  Mam zamiar podpisać umowe w moim zakładzie pracy,ubezpieczycielem jest własnie firma o ktorej mówisz.Mam mieć kartę wartości 100 zł,ja będę płacić w zakładzie 1zł.No i co dalej z jakich lekarzy moge k... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.