X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

InterRisk
Ocena: 2.66 (790 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Risk S.A. VIG to firma ubezpieczeniowa, która specjalizuje siê przede wszystkim w zakresie ubezpieczeñ maj±tkowych i komunikacyjnych. Jej propozycja jest do¶æ atrakcyjna choæ firma nie plasuje siê w czo³ówce towarzystw ubezpieczeniowych. Czy wp³yw na to maj± równie¿ opinie klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± TU Inter Risk S.A. VIG w roku 2018 wynios³a 359, co daje 4,3% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia powinien byæ podyktowany przede wszystkim zakresem oferowanej ochrony. Warto zatem porównaæ ofertê TU Inter Risk S.A. VIG z propozycjami innych towarzystw ubezpieczeniowych. Na tej podstawie mo¿na ustaliæ, czy te polisy wyró¿niaj± siê czym¶ szczególnym.
 
Druga bardzo wa¿na sprawa to opinie dotychczasowych klientów. To dziêki nim mo¿na sprawdziæ, czy firma wywi±zuje siê ze swoich zobowi±zañ i obietnic. Je¿eli wiêc w przesz³o¶ci wspó³pracowali¶cie lub obecnie wspó³pracujecie z TU Inter Risk S.A. VIG to zapraszamy do podzielenia siê swoj± opini±. To mo¿e byæ bardzo wa¿ny czynnik decyduj±cy o dokonaniu wyboru. 

Uczciwo¶æ nie zawsze pop³aca.

2014-08-28 12:52 czwartek ~El¿bieta Kapuscinska
Jestem nastêpn± i jedna z wielu ofiar tej z³odziejskiej firmy.Mieszkam na stale we W³oszech,2 lata temu podczas letnich wakacji, po¿yczy³am od brata samochód, którym nieszczê¶liwie otar³am siê o BMW parkuj±ce obok. Na samochodzie brata nie by³o ¶ladu, co stwierdzi³ rzeczoznawca wys³any przez ubezpieczyciela. Kto¶ ¿yczliwy doniós³ na policje, ze siê nie zatrzyma³am, zosta³am wezwana do biura ubezpieczyciela, przyzna³am siê do wszystkiego i ca³kowit± odpowiedzialno¶æ za pseudo szkodê, wziê³am na siebie. I TU BY£ B£¡D.Bratu z miejsca obni¿yli punkty, co wyrówna³am p³ac±c mu ró¿nicê, ponad 250 z³ za nastêpny rok ubezpieczenia a ja dosta³am list, ze mam zap³aciæ ponad 2 tys. z³, za reperacje niby poszkodowanego samochodu. Poniewa¿ kwota wydawa³a mi siê nie wspó³miern± do tego co mog³am zrobiæ temu samochodowi, poprosi³am o dokumentacje, potwierdzaj±c± tak wysoki koszt reperacji. List wys³a³am ju¿ z W³och,listem poleconym z podpisem potwierdzaj±cym odbiór, podaj±c adres korespondencyjny i mailowy do mnie, podkre¶laj±c, ze nie mieszkam w kraju. Poniewa¿ nie dosta³am ¿adnej odpowiedzi, zadzwoni³am z zapytaniem jak moja sprawa i wtedy us³ysza³am, ze mogê byæ spokojna, bo od momentu doj¶cia mojego listu, sprawa jest zawieszona w oczekiwaniu na dokumentacje.Potem pisa³am jeszcze 2 maile, na które nikt mi nie odpowiedzia³. Po roku przyjecha³am do Polski i odebra³am wezwanie do komornika a¿ do £omianek ( mieszkam po drugiej stronie Warszawy)z wiadomo¶ci±, ze mam zblokowane konto i mam w ci±gu 7 dni zap³aciæ 3721 z³. Pojecha³am z nadzieja wyja¶nienia sprawy do biura Interrisk w Alejach Jerozolimskich, tam nie wpu¶cili mnie nawet do biura, przyjêto mnie w holu wej¶ciowym, mówi±c ze nie maja moich dokumentów. Oczywi¶cie musia³am zap³aciæ nie tylko ponad 2 tys z³, ale i za sprawê sadowa, która siê odby³a za moimi plecami i za inne zupe³nie nie dotycz±ce mnie wydatki-razem 3721 z³. ¯eby by³o jeszcze weselej, biuro komornika zabra³o z mojego konta w euro, 845 euro, mimo, ze 2 dni wcze¶niej wp³aci³am z³otówki i mimo, ze wp³aci³am je 8, maj±c czas do 13 sierpnia-oni ju¿ 11 sierpnia po³o¿yli bezprawnie ³apê na moim koncie (Nr konta znale¼li a nie umieli znale¼æ moich adresów ?????). Na szczê¶cie zwrócili mi euro, ale zawsze o 5 euro mniej, a ile siê musia³am nadzwoniæ i naczekaæ to tylko ja to wiem (telefony tez kosztuj±) Mora³: gdybym nie bra³a winy na siebie,tylko sp³aci³a szkody bratu, zaoszczêdzi³abym 3 tygodnie nieprzespanych nocy, kube³ ³ez i 3721 z³-gdy¿ szkodê (na pewno nêdzn±)zap³aci³by INERRISK.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.