X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LINK4
Ocena: 3.00 (654 głosy)
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to doskonale znana firma, która kojarzona jest przede wszystkim z możliwością szybkiego i łatwego zawarcia umowy ubezpieczenia pojazdu. Ubezpieczenie OC oferowane przez Link4 cieszy się stosunkowo niskimi składkami na tle innych towarzystw. Czy firma cieszy się również pozytywnymi opiniami?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Link4 TU S.A. w roku 2018 wyniosła 361, co daje 4,3% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Jednym z czynników decydujących o wyborze ubezpieczenia powinna być jakość oferty. Właśnie dlatego warto porównać propozycje prezentowane przez Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z ofertą innych firm ubezpieczeniowych. Da to pewien obraz i pomoże podjąć decyzję.
 
Drugim, równie ważnym czynnikiem powinny być opinie dotychczasowych klientów. Na ich podstawie można stwierdzić, czy obietnice składane przez firmę są rzeczywiście spełniane. Dlatego też zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. Jeżeli mieliście lub macie do czynienia z Link4 TU S.A. to napiszcie, jak układa lub układała się Wam współpraca. 

***wo/wyłudzenie LINK4-umowa zawarta podczas niezobowiązującej rozmowy telefonicznej!!!

2022-06-22 18:02 środa ~Marian z Bielska-Białej
Link4 jestjednnym z grupy oszustów i naciągaczy.Jezeli chcesz mieć spokój i zdrowie to omijaj to gówno z daleka.Dla mnie jest niezrozumiałe jedno,Doradca,niewiem który odebrał telefon,ale jesli to czyta to się domysli okim mowa.Nazywam się Marian Jagła z Bielsko -Biała i powiem Ci szczylu ze jaqk nie umiesz rozmawiać z ludzmi to zmien robotę.Przez telefon mnie gnoju straszysz?Powiedz mi to w oczy na zywo.Do Panstwa wiadomosci,omijajcie tę firmę.Kasę biorą chetnie a jesli dochodzisz swoich praw to łapią sie róznych stuczek by cie zgnoić.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.