X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

3 % za zerwane wiązadła

2010-05-02 18:33 niedziela ~TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ
Wszystkie cywilizowane towarzystwa ubezpieczeniowe mają tabelę, która wskazuje jednoznacznie procent / stopień trwałego uszczerbku na zdrowiu, samo, amplicolife również "precyzuje" i wskazuje taki stopień do urazu. Tymczasem wbrew opinii i szeregu dokumentów licznych zdjęć oraz wyników badań USG opisujących uraz przez kilku lekarzy specjalistów z użyciem słów "zerwanie przedniej części piszczelowo- łódkowej więzadła", "więzadło piszczelowo-piętowe po silnym naderwaniu" a po półrocznym leczeniu i rehabilitacji "nie stwierdza się istotnych zmian”... trafia człowiek na "komisję " do lekarza, który ma UMOWĘ Z AMPLICOLIFE i otrzymuje w efekcie 3 % ( przypuszczam, że ten lekarz dostał więcej za obsługę tego roszczenia niż ja odszkodowania...) Rehabilitacja na nic się zdała, jak były zerwane tak są, staw skokowy jest niestabilny w skutek, czego chodzę w stabilizatorze i kuleje w gratisie jeszcze mam "barometr w nodze"... który bólem prognozuje zmianę pogody. O grze w piłkę, kosza i nurkowaniu w płetwach z synem mogę zapomnieć... Dokumenty Amplicolife wskazują również jak szereg innych towarzystw skalę: ŚREDNIEGO STOPNIA 5 - 10 DUŻEGO STOPNIA 10-20 A przy zaburzeniach statyczno dynamicznych nawet 25-40, Dodam, że średniego stopnia to ja miałem naderwania, a ponadto wspomniane wcześniej zerwanie więzadeł. PYTAM, AMPLICOLIFE JAK NAZWAĆ FAKT OTRZYMANEJ KWOTY ODSZKODOWANIA ODPOWIADAJĄCEJ WOPISANYM PRZYPADKU 3 %? Zdrowia życzę.
  • 2011-06-18 12:47 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
    Witam, niestety często zdarza się, że braki w dokumentacji medycznej lub źle sformułowania we wniosku powodują odrzucenie roszczenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, pomimo że odszkodowanie w danym... czytaj dalej »
  • 2011-07-21 12:04 czwartek ~Anna | [+] odpowiedz
    Witam Mam problem z odszkodowaniem z Amplico, pozwoliłam sobie napisac do Pani na maila, który PAni podała, lecz niestety wiadomość wróciła. Jeśli jest taka mozliwość, to proszę o podanie poprawnego ... czytaj dalej »
  • 2010-08-10 22:34 wtorek ~Sąd prawdę Ci powie... | [+] odpowiedz
    Po co Amplico Life kieruje poszkodowanych na komisję do specjalisty skoro lekarz specjalista nie szacuje % uszczerbku na zdrowiu!!! robi to urzędnik w Amplico który nie widział klienta ani lekarza na... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.