X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Byłem agentem Amplico !

2011-02-18 07:48 piątek ~agent
i miałem okazję zaobserwować na czym polega funkcjonowanie biur regionalnych i co to jest amerykańska,zajeżdżająca pleśnią demokracja. Funkcjonowanie tych biur można streścić w kilku słowach : każdym biurem dowodzi dyrektor ( ojciec chrzestny ), kierownik ( konsiliere ) czyli ludzie, którym się wydaje, że wszystkim kręcą i mają na wszystko wpływ. Ponieważ ich przełożeni są podobnego zdania wynagradzają ich obficie i obsypują nagrodami.W każdym biurze więszość stanowią oczywiście agenci (żołnierze),mający realny wplyw na funkcjonowanie i rozwoj biura,a w skali kraju firmy, wykonujący najbrudniejszą robotę (pozyskiwanie nowych klientów), wiecznie ubodzy (najgorzej opłacani i ponoszący najwyższe koszty tej działalności) i żyjący w ciągłym stresie ( ciągle straszeni przez przełożonych wyrzuceniem z firmy i pozbawieniem dochodów)... Drogi kliencie !!! Pochyl się nad biednym agentem. To on chce dla Ciebie dobrze, ma wyrzuty sumienia jak Ci odmówią odszkodowania. Twoje negatywne opinie uderzają przede wszystkim w niego ( władza zawsze się wyżywi). Na tej zdrowej tkance agentów pasie się mnóstwo pasożytów, którzy Drogi Kliencie Ciebie znać nie chcą, a którym Drogi kliencie Twój interes jest obojętny... Nie jest to pean przeciwko kapitalizmowi ( komunizm generuje nie mniej pasożytów), a przeciwko demokracji w takim wydaśniu (właściwej raczej dla Cosa Nostra) i któtej schyłek mam nadzieję zaczął się przed trzema laty...
  • 2011-05-26 11:46 czwartek ~aw | [+] odpowiedz
    i co to ze pracujesz dla zlodzieji jako nedzarz i parobek ma sprawic, ze bedziemy plakac nad toba? znadz sobie lepsza i uczciwa prace zamiast lamentowac bo jestes zalosny
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.