X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Jestem zadowolony:)

2009-10-01 20:40 czwartek ~luk
To prawda, niskie składki a takie same wypłaty jak u innych. Przejechałem się już na pzu i nn, amlico jest pierwszym ubepieczycielem który bez problemu wypłacił mi pieniądze gdy zaistniała taka konieczność.
 • 2015-04-09 09:44 czwartek ~xxx | [+] odpowiedz
  A ja polecam PZU. Zwrocili mi nawet pieniadze za prywatna operacje. Nie w calosci, ale wieksza czesc ;)
 • 2014-03-17 11:35 poniedziałek ~jerpok | [+] odpowiedz
  Wpłaciłem ok. 3500,00 zł. Po 14 latach wypisałem się. Otrzymałem 1303,92 zł - wartość wykupu, 44,64 zł - premia nadzwyczajna, 799,25 zł - wartość rachunku inwestycyjnego Indeksacja, potrącono 30,94 zł... czytaj dalej »
 • 2014-10-27 16:53 poniedziałek ~maryla | [+] odpowiedz
  witam serdecznie ...chcialabym zasiegnac informacji o wiarygodnosci firmy metlife,czytam rozne dziwne opinie I nie mam pojecia co myslec na jej temat a mam propozycje ubezpieczyc sie w niej I troche j... czytaj dalej »
 • 2014-11-06 22:02 czwartek ~Aneta | [+] odpowiedz
  Witam serdecznie Metlife w moim przypadku wywiązała się z umowy wzorowo,syn uległ wypadkowi na nartach nie było żadnego problemu z wypłatą odszkodowania, uznano 6% za złamaną rękę a PZU dostał 2%.
 • 2013-10-16 13:37 środa ~użytkownik 009 | [+] odpowiedz
  Beznadziejne ubezpieczenie. Jak chciałem odmówić to sie nie dało dogadać, a przecież zawsze coś mi się może stać... kompletna niekompetencja...
 • 2012-01-18 18:48 środa ~Warszawiak | [+] odpowiedz
  Amplico to fajns do kwadratu, odradzam ten szajs każdemu rozsądnemu człowiekowi.
 • 2013-07-13 10:56 sobota ~zawiedziony | [+] odpowiedz
  Popieram banda niekompetentnych ludzi,pozytywne wpisy jak sadze agencji.Wycofalem swoje srodki z funduszu odradzam wszystkim wspolprace.
 • 2014-11-24 23:34 poniedziałek ~mar | [+] odpowiedz
  Nie płacie zadnych składek złapałem rękę jestem malarzem napisali milego powrotu do zdrowia odszkodowanie nie należy sie przytoczyłem im proces
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.