X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Nie wypisujcie bzdur o MetLife !!!

2015-09-20 21:38 niedziela ~AdamB.
Nazywam się Adam Biegański i jestem wielolenim klientem MetLife. Miałem polisę Premia Plus i przez 10 lat więcej zarobiłem na niej jak w bankach.Od 2004 r. mam polisę Senior do 65-go roku życia. Nie wypisujcie bzdur o MetLife tylko czytajcie umowy i warunki. To co macie w raportach to wartość wykupu, nie mylcie pojęć. Ja na dzień dzisiejszy pozornue straciłem 6 tys. zł. Gdybym przed terminem zerwał umowę, to stracę. Ale na tym to polega, że trzeba to kontynuować do końca i wtedy MetLife wypłaci wam sumę ubezpieczenia plus zyski. Ja mam umowę na 70 tys. zł, ale przy obecnych stopach zwrotu ok. 4 procent dostanę w wieku 65 lat ok. 140 tys. zł, a jak stopy kiedyś pójdą w górę to więcej. Banki dadzą wam dużo mniej, już to przeliczyłem.
 • 2015-11-17 14:34 wtorek ~Dawid | [+] odpowiedz
  Panie Adamie. Chciałem swój komentarz zacząc od słów "polituj się Boże" ale stwierdziłem ze musze napisać coś więcej. Polisa na dożycie to nic innego jak swoistego rodzaju zakład z towarzyst... czytaj dalej »
 • 2015-12-01 10:36 wtorek ~oszukana | [+] odpowiedz
  dziękuję, dawno zostałam zrobiona w bambuko i nie bardzo łapałam o co chodzi, bo inaczej rozumiałam, co miałam rozumieć
 • 2015-11-04 16:49 środa ~Marcin P | [+] odpowiedz
  Chyba sobie kpisz. Niedlugo (jak przeanalizuje wszystko do konca) opisze dokladnie jak wygladaly prognozy dla mojego taty a jak wyglada rzeczywistosc. Bo mam te prognozy ktore mu kiedys zrobil agent... czytaj dalej »
 • 2015-11-04 16:49 środa ~Marcin P | [+] odpowiedz
  Chyba sobie kpisz. Niedlugo (jak przeanalizuje wszystko do konca) opisze dokladnie jak wygladaly prognozy dla mojego taty a jak wyglada rzeczywistosc. Bo mam te prognozy ktore mu kiedys zrobil agent... czytaj dalej »
 • 2016-03-29 17:16 wtorek ~Alek | [+] odpowiedz
  Dodać należy też fakt, iż agenci wciskali klientom polisy mieszane: na życie + odkładanie kapitału, wprowadzając ich w błąd i celowo ustawiając opcję maksymalnej ochrony na życie i minimalnego odkłada... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.