X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Odradzam

2018-04-19 20:47 czwartek ~Bod
20 lat wpłat po ponad 2100 zł po 20 latach do wypłaty 36 000 zł plus 1000 zł premii, czyli wpłaciłem ponad 42 000 zł 6 000 zakosili na wypadkowe na koniec 36 000 i z tych pieniedzy przez 20 lat zarobili 1 000 zł! sami sobie odpowiedzcie czy to nie jest złodziejstwo. Z 40 000 inwestując sam potrafie zarobić swobonie 10 % rocznie a oni zarobili 1000 zł przez 20 lat to są zwykli złodzieje. Żeby było ciekawej w między czasie złamałem obojczyk jako że to jest tez ubezpieczenie wypadkowe zgłosiłem sie po odszkodowanie z tego tytułu, przysłali do wypełnienia mojemu lekarzowi książkę formatu A4 w ilości około 120 stron, jako dokumentacje medyczną, lekarz oczywiście mnie wyśmiał! Gratuluje poczucia humoru temu co to wymyślił. Nie ważne czy ta czy inna firma nie liczcie na uczciwą emeryture, to są zwykli naciągacze.
 • 2018-05-04 14:33 piątek ~normalny | [+] odpowiedz
  20 lat byłes człowieku ubezpieczony i chciałeś,żeby to było za darmo?,40 tys to się zebrało a nie Firma inwestowała 40tys , Firma przez wiele lat miała 200 pln/mc minus ubezpieczenie więc do inwestow... czytaj dalej »
 • 2018-05-04 14:33 piątek ~normalny | [+] odpowiedz
  20 lat byłes człowieku ubezpieczony i chciałeś,żeby to było za darmo?,40 tys to się zebrało a nie Firma inwestowała 40tys , Firma przez wiele lat miała 200 pln/mc minus ubezpieczenie więc do inwestow... czytaj dalej »
 • 2018-04-22 19:22 niedziela ~wazne sa tylko te dni | [+] odpowiedz
  Trzeba Patrzeć nie na logo , a na efekty
 • 2018-04-22 12:49 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.