X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Opinia

2009-09-16 15:38 środa ~Aleksander
Szybko, zwiężle i na temat.Tanie skłładki!Polecam
 • 2014-03-25 10:45 wtorek ~Jeleń | [+] odpowiedz
  Ja również ODRADZAM WSZYSTKIM ZAWIERANIA POLISY NA ŻYCIE I DOŻYCIE. W ciągu 10 lat trwania umowy wpłaciłem do MetLife Amplico ponad 27 tys.zł. Teraz, po jej zakończeniu wypłacą mi jedynie 24 tys. MetL... czytaj dalej »
 • 2014-08-25 15:21 poniedziałek ~life | [+] odpowiedz
  dzisiaj podpisuje po 15 latach wycofanie wplacilem od 1999 43006,11 a wiem ze strace sporo poinformuje dzisiaj jak cholera ciesze sie ze z nimi robilem "interes"a raczej to oni ze mna robili... czytaj dalej »
 • 2014-01-20 14:41 poniedziałek ~Jarosław | [+] odpowiedz
  ODRADZAM KAŻDEMU UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE I DOŻYCIE W METLIFE AMPLICO!!!! Polisa na dożycie w MetLife to zwykłe oszustwo. Właśnie otrzymałem wypłatę po 15 latach płacenia składek z indeksacją. Wpłaciłe... czytaj dalej »
 • 2012-08-13 22:12 poniedziałek ~krystyna | [+] odpowiedz
  Zamiast informacji dezinformacja, manipulowanie klientem, kosmiczne koszty, o czym sie nie uprzedza. jednym słowem - daleko od tej firmy. Niestety, ja się bardzo zawiodłam:(
 • 2012-01-18 18:29 środa ~Ted | [+] odpowiedz
  Pozytywne opinie tylko piszą tu agenciny na prowizji od żydków.
 • 2011-01-04 10:32 wtorek ~Robert Sas | [+] odpowiedz
  Szybko, zwięźle i na temat.Tanie składki! Oczywiście to prawda , ale spróbuj wycofać się po 11 latach a stracisz więcej niż połowę. NIE POLECAM ! OPINII Powyższej analfabetki popierającej Ampli coś... czytaj dalej »
 • 2010-09-11 18:42 sobota ~123 | [+] odpowiedz
  Nie polecam. To jedna wielka ściema!
 • 2010-07-28 19:51 środa ~Robert Sas | [+] odpowiedz
  Niestety Jest rok 2010 , lipiec i jeszcze raz potwierdza się że ubezpieczenia i Amplico to ze sobą mają niewiele wspólnego :(
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.