X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Oszuści

2011-05-12 13:25 czwartek ~Gucci
Mój mąż nagle trafił do szpitala z powodu odmy opłucnowej lewej strony. Miał założony dren ogólnie leżał w szpitalu około 2 tygodni. Ma częściową niezdolność do pracy tzn przez jakiś czas nie może dzwigać, biegać, unikać gwałtownych zmian ciśnienia mówi i ogólnie musi na siebie. Ponieważ odma jest chorobą która może wystapić na skutek uderzenia,również na skutek wypadku, ale może być także samoistna, amplico wypłaciło mężowi tylko za to co musiało bo było czarno na bialym mianowicie za pobyt w szpitalu natomiast za odme juz nie twierdza iz moze byc to odma samoistna-czego nie da się sprawdzić, tzn da się musiałby poddać się operacji i wycinku fragmentu płuca do badania. hehe.. w związku z tym iż w dokumentacji medycznej nie ma wzmianki o tym że się on przewrócił bądź nastapiło jakieś uderzenie nie chcą nam wypłacić odszkodowania. Jednym słowem żerują na ludzkim nieszczęściu. Jeszcze mają czelność reklamować się jako najbliższa potrzebą ludzi ubezpieczalnia. NIGDY w życiu nikt z rodziny ani my sami już nie ubezpieczymy się w tej firmie. ZObaczymy jak będą uzasadniać odmowę na drodze sądowej. W dokumentacji nie ma wzianki bo jak się nie bierze nigdy tabletek przeciwbólowych a nagle dostaje sie codziennie po 3 razy strzykawke ketonalu to mój mąż był jak pijany zresztą w ogóle nie pamięta czy się go ktoś pytał czy się nie uderzył-aczkolwiek raczej z opinii lekarza takie pytanie padło...ale raz że był w szoku a 2 odurzony lekami bez których nie wytrzymywał z bólu. Także odradzam wszystkim, są dobrzy ale d czasu gdy nie trzeba wypłacić odszkodowania żal im bo mąż ma 1000zł za 1% uszczerbku..;(pozdrawiam
  • 2011-06-18 13:15 sobota ~Ania | [+] odpowiedz
    Niestety sama pani w tym poście napisała wszystko co jest potrzebne do odmówienia wypłaty odszkodowania z tytułu odmy. Odszkodowanie należałoby się pani mężowi w momencie gdyby odma wystąpiła na s... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.