X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Oszuści - wbrew woli naliczają ubezpieczenie w ramach współpracy z Play

2016-11-22 09:38 wtorek ~Ghoustwriter
w taki sposób naciągnęli moją mamę - zadzwoniła do niej konsultantka z propozycją ubezpieczenia w ramach współpracy z Play. Mama nie zgodziła się. Konsultantka wysłała jej umowę, żeby na spokojnie w domu sobie ją przejrzała - w końcu to do niczego nie zobowiązuje - tak wyjaśniła. Za kilka dni dokumenty przyszły do domu. Mama odesłała je z powrotem. Nie podpisała ich. Tym samym nie zgodziła się na ubezpieczenie. Za kilka dni znów zadzwoniła konsultantka z pytaniem, dlaczego papiery do nich wróciły - a no dlatego - tłumaczy moja mama - że się nie godzi na ubezpieczenie. A konsultantka na to - przecież Pani już od października naliczane jest to ubezpieczenie. Rachunek przyjdzie wraz z rachunkiem za telefon. I rozłączyła się. To oszuści i naciągacze. Teraz próbuję to odkręcić, ale łatwo nie jest, bo nawet na infolinię nie można się dodzwonić. Ale będą dzwonić do skutku i załatwię tę sprawę, choć bym miała zęby na tym zjeść. Tak się nie robi. Powtarzam - oszuści i naciągacze!!!
  • 2018-01-16 19:47 wtorek ~Lucyna | [+] odpowiedz
    Pani na infolinii powiedziała, że zgoda na przysłanie dokumentów jest równoznaczna z przystąpieniem do ubezpieczenia," na próbę", przez 1 miesiąc, a jeśli warunki nam nie odpowiadają, można ... czytaj dalej »
  • 2017-01-25 16:41 środa ~Met Life - Oszuści !!!!!!!!!! | [+] odpowiedz
    Łatwo zawrzeć umowę po przez Play ale żeby z tego ubezpieczenia zrezygnować to jest nie lada problem. Przestrzegam innych zastanówcie się 2 razy zanim popełnicie błąd i dacie się zwieść milej rejestro... czytaj dalej »
  • 2017-01-28 09:27 sobota ~adsa | [+] odpowiedz
    ooo to nowosc tego jeszcze nie slyszalem :) wspolpracuja z play :) to sie bedzie dzialo :) ... ludzie beda plakac.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.