X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Polisa na dożycie

2010-01-30 13:53 sobota ~naya
A może wypowiedzą się osoby które już otrzymują pieniądze ze składek na ubezpieczenia na do życie?
 • 2012-03-17 21:13 sobota ~LEON40 | [+] odpowiedz
  Polisa posagowa JUNIOR w AMPLICO od 1998 wpłacone ponad 12000 zł składek, obecnie wartość wykupu 6048zł, premia nadzwyczajna 401zł, wartość rachunku inwestycyjnego indeksacji 4146zł, koniec polisy 201... czytaj dalej »
 • 2012-07-02 16:40 poniedziałek ~Rybka | [+] odpowiedz
  Przestrzegamy przed kupnem polisy przy produktach bankowych - [wymoderowano treści obraźliwe]!!! Nigdy w życiu nie ujżycie tych pieniędzy a i będzie problem z opłaceniem jakiejkolwiek raty!!! My z męż... czytaj dalej »
 • 2012-06-03 18:46 niedziela ~horbas | [+] odpowiedz
  Komentarze Wasze mnie osłabiają. O co Wy macie prentensję? Czy to, że samochód nie lata jest dla Was haczykiem? To przecież oczywste, że samochód nie lata tylko porusza się po ziemi. Polisa na dożycie... czytaj dalej »
 • 2013-04-16 14:14 wtorek ~ccc | [+] odpowiedz
  moj Teściu wpłacał składki 18 lat. Teraz zmarł wypłacili mu 30tyś? Wiec o jakich 100 000 pan/i pisze?
 • 2013-04-20 11:22 sobota ~Horbas | [+] odpowiedz
  Matko jedyna....przecież to był przykład jak działa polisa...a skąd mam wiedzieć jaka była suma ubezpieczenia? 1. Napisałem o ubezpieczeniach na życie i dożycie w ogóle 2. Jeśli suma ubezpieczenia ... czytaj dalej »
 • 2011-01-26 19:25 środa ~niezalezny | [+] odpowiedz
  Po 8 latach regularnego opłacania składek straciłem kilka tysięcy zlotych.Przez te lata Amplico mnie zapewniało jaką to dobrą decyzję podjąłem.Kiedy to przejżałem dokładniej,okazało się,że bez straty ... czytaj dalej »
 • 2010-05-24 09:12 poniedziałek ~rozczarowana i wściekła | [+] odpowiedz
  Zakończyłam właśnie 15-letni program, zastanawiam się nad dalszą decyzją - odebrać gotówkę czy dochodzić w sądzie prawa do większej kwoty.Z samych składek na część "dożyciową" wpłaciłam pona... czytaj dalej »
 • 2014-06-21 21:31 sobota ~halinazkotlowni | [+] odpowiedz
  Z moich obliczeń wynika, że nawet 100% nie otrzymam w AXA!!!
 • 2011-02-07 23:14 poniedziałek ~inwestor | [+] odpowiedz
  to świetny wynik..moja matka po 10 latach umowy na dożycie na sumę ubezpieczenia 10 tys. zł otrzymała 11 tys. a więc 1% rocznie (wcale nie ponad inflację)
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.