X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Pytanie o wypłacenie świadczenia w wyniku wygaśnięcia umowy

2017-04-11 16:54 wtorek ~Ubezpieczona
Mam takie pytanko może ktoś już praktykował jak wygląda cała procedura wypłacenia świadczenia przez MetLife w wypadku dożycia przez ubezpieczonego do terminu płatności. Już na dniach kończy mi się umowa ubezpiecznienia a ja dokładnie nie wiem czy wcześniej muszę wystąpić z pismem do Metlife i wskazać, że chcę by wypłacili mi pieniądze a nie przedłużali polisę. Czy brak jakiegoś pisma z mojej strony nie psowoduje, że polisa zostanie automatycznie przedłużona? Sprawdzałam w OWU (ogólne warunki ubzepieczenia) ale nic na ten temat nie znalazłam. Dlatego proszę o pomoc. Pozdrawiam.
  • 2017-06-20 18:12 wtorek ~stopowiczka | [+] odpowiedz
    Ubezpieczona, czy udało Ci się wypłacić środki? Moim rodzicom właśnie się skończyła umowa i dzwonił konsultant, ale jak usłyszał, że zechcą wypłacić pieniądze, to wpadł w złość i nagle nie ma kiedy si... czytaj dalej »
  • 2017-06-20 18:11 wtorek ~stopowiczka | [+] odpowiedz
    Ubezpieczona, czy udało Ci się wypłacić środki? Moim rodzicom właśnie się skończyła umowa i dzwonił konsultant, ale jak usłyszał, że zechcą wypłacić pieniądze, to wpadł w złość i nagle nie ma kiedy si... czytaj dalej »
  • 2017-04-20 13:53 czwartek ~Jola | [+] odpowiedz
    Ostatnio skończyła mi sie umowa Życie+. Miesiac przed zakończeniem umowy udałam sie do biura, złozyłam dyspozycje wypłaty zgromadzonych środków na konto i wciagu 4-5 dni juz miałam pieniadze w banku.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.