X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Spoko firma

2013-06-05 18:59 środa ~robert
Jestem mile zaskoczony wypłatą odszkodowania byłem ubezpieczony grupowo tylko rok,składka to bodajże 48zł.nie pamiętam,ale coś koło tego nie ważne wypadek stał się w domu przed samym wypowiedzeniem z zakładu pracy przecięcie prostownika palca wskazującego prawej ręki pierwszy zabieg się nie udał więc po pół roku miałem drugi po zakończeniu leczenia złożyłem dokumentację z leczenia komisja i te sprawy podkreślam,że stało się to jak jeszcze byłem ubezpieczony a przez 9 miesięcy trwało leczenie w tym zakładzie już wtedy nie pracowałem i muszę przyznać,że bałem się,że nici z tego odszkodowania biorąc pod uwagę te komentarze,ale ku mojemu zdziwieniu na koncie pojawiła się okrągła sumka 6.000zł. więc polecam wszystkim z całym szacunkiem.
 • 2013-11-07 13:55 czwartek ~niezadowolony | [+] odpowiedz
  Ubezpieczenie indywidualne. Spora kwota składki i jeszcze większa suma ubezpieczenia. Dwa roszczenia w rożnym czasie z tytułu NW. Obydwa odmownie rozpatrzone przez Amplico. Tylko przez Amplico. Pozost... czytaj dalej »
 • 2013-08-24 19:02 sobota ~marcin | [+] odpowiedz
  Podobnie jak w przypadku mojego ojca, w wyniku choroby nastąpiła trwała niezdolność do pracy. Miał polisę w Amplico oraz w...największym powszechnym zakładzie ubezpieczeń. W tym drugim dokumenty dosta... czytaj dalej »
 • 2013-06-08 10:26 sobota ~kamil | [+] odpowiedz
  witam mam pytanie długo czekałeś od wysłania dokumentacji na zwrot kasy ?
 • 2013-06-08 21:29 sobota ~robert | [+] odpowiedz
  Bodajże 2 miesiące,gdyż rehabilitacja polegała na ćwiczeniach w domu co miało poprawić sprawność w palcu i dlatego odroczyli o jeden miesiąc później komisję lekarską,po tej komisji niespełna dwa tygod... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.