X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MetLife
Ocena: 3.01 (421 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Metlife to największa firma ubezpieczeniowa w Polsce. Przybyła na polski rynek ze Stanów Zjednoczonych i dość szybko zdobyła tutaj zaufanie wielu klientów. Metlife oferuje głównie ubezpieczenia na życie i zdrowie, co powoduje, że wielu spośród klientów miało możliwość zweryfikowania jego oferty. Czy rzeczywiście jest to godna zaufania firma?
 
Metlife w swojej ofercie ma bardzo różnorodne umowy chroniące życie i zdrowie jego klientów. Część z nich to umowy kompleksowe, inne dotyczą wyłącznie wybranego aspektu ochrony. Przez to też firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.
 
Wybór właściwego ubezpieczenia na życie i zdrowie powinien być podyktowany zarówno oczekiwaniami samego klienta, jak i jakością oferowanych przez firmę usług. Właśnie dlatego konieczne jest porównanie form ochrony udostępnianej przez Metlife z innymi, podobnymi propozycjami, które pochodzą od innych firm.
 
Ponieważ opinie klientów stanowią bardzo cenne źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Metlife. Taka opinia może być bardzo pomocna w podjęciu właściwej decyzji.

Uwaga Metlife

2015-09-30 20:46 środa ~max
Proszę czytać dokładnie warunki ubezpieczenia i zwrócić uwagę na procentowe opłaty.Ja mam produkt super kapitał .Jest naprawdę super od kwoty która wpłacam 218 zł pobierają mi 43zł na opłaty.Przez tyle lat nie sprawdzałem stanu tych opłat popełniłem bład. Agent zachwalał proszę brać Super Kapitał i będzie miał pan tanie ubezpieczenie teraz wyszło ze tanio to jest kolejna ukryta opłata.Wpłaciłem na konto około 15000 a mam 11000 w banku raczej było by wiecej niz mniej. Proszę spokojnie sie zastanowić zanim kupicie ubezpieczenie i spokojnie poczytac ja tak nie zrobiłem wiec mam pretensje do siebie.Pamietajcie ze czym macie wiecej na kacie wiecej płacicie.
 • 2016-03-12 18:37 sobota ~Zawiedzion | [+] odpowiedz
  Ja też mam superkapitał i po 10 latach i wpłaceniu ponad 20 000 zł mam na koncie 15 000 zł a agent przekonuje mnie do niewypłacania pieniędzy, bo wszystko jeszcze wzrośnie i do emerytury będzie super.... czytaj dalej »
 • 2016-04-08 15:57 piątek ~super | [+] odpowiedz
  Witam, Mam podobną sytuacje we Wrześniu br mam 10lecie i po zwerywikowaniu składek (ok 280pln miesiecznie -44ubezpieczenie i opłata miesieczna 30)"zarobiłem" na Super Kapitale 17,600. Ch... czytaj dalej »
 • 2016-03-12 18:37 sobota ~Zawiedzion | [+] odpowiedz
  Ja też mam superkapitał i po 10 latach i wpłaceniu ponad 20 000 zł mam na koncie 15 000 zł a agent przekonuje mnie do niewypłacania pieniędzy, bo wszystko jeszcze wzrośnie i do emerytury będzie super.... czytaj dalej »
 • 2016-03-12 18:36 sobota ~Zawiedzion | [+] odpowiedz
  Ja też mam superkapitał i po 10 latach i wpłaceniu ponad 20 000 zł mam na koncie 15 000 zł a agent przekonuje mnie do niewypłacania pieniędzy, bo wszystko jeszcze wzrośnie i do emerytury będzie super.... czytaj dalej »
 • 2015-11-26 09:28 czwartek ~zjw | [+] odpowiedz
  Dokładnie to samo u mnie. Ale przecież od tego jest agent, żeby odpowiadał na pytania i proponował inwestycje odpowiednie dla klienta. Mówiłem swojemu wyraźnie, że chodzi mi o inwestowanie środków. A ... czytaj dalej »
 • 2017-02-02 23:34 czwartek ~burza | [+] odpowiedz
  agenci sa fantastyczni , gorzej z ich kreatywnoscia
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.