X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Mondial Assistance
Ocena: 2.58 (220 głosów)
Firma Mondial Assistance to towarzystwo ubezpieczeniowe powstałe we Francji, które oferuje wyłącznie ubezpieczenia typu Assistance. W Polsce zawarło umowę z kilkoma innymi firmami ubezpieczeniowymi, co powoduje, że za ich pośrednictwem świadczy swoje usługi. W razie zdarzenia firma nie wypłaca pieniędzy, ale organizuje konkretną pomoc, jak rezerwacja hotelu, zorganizowanie lawety czy zapewnienie wsparcia psychologa.
 
Mondial Assistance działa na pięciu kontynentach w 36 krajach całego świata. To ogromne doświadczenie, które pozwala realizować usługi na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że w Polsce jest to swego rodzaju monopolista w zakresie świadczenia usług typu assistance.
 
Oferta firmy bardzo często jest dołączana do ofert ubezpieczeń tradycyjnych, stąd pewnie większość osób ubezpieczonych miała już z nią kontakt.
 
Jeżeli korzystaliście z usług Mondial Assistance to podzielcie się swoim doświadczeniem. Takie wsparcie, relacja z pierwszej ręki mogą być bardzo pomocne dla innych. Podziel się swoją opinią, a bym może komuś pomożesz. 

NIGDY MONDIAL !!!!!

2011-06-26 15:53 niedziela ~dm
Witam. Miałem niestety nieprzyjemnosc korzystania z usług w/w firmy... Byłem w zeszłym roku na urlopie we Francji,przydarzyła mi sie awaria samochodu,a wiec telefon do ubezpieczyciela czyli Warta,jednak okazało sie ze Warta korzysta w tym zakresie z usług MONDIAL. W OWU napisane jest: tłumacz,próba uruchomienia pojazdu na miejscu,zakwaterowanie na czas naprawy,pojazd zastępczy lub transport do miejsca zakwaterowania na czas naprawy. A w REALU: żadnego tłumacza (dogadałem sie z przysłana pomoca drogową za pośrednictwem ochroniarza z parkingu który troche mówił po angielsku,bo gosc z pomocy to tylko france),zadnej próby uruchomienia na miejscu nie było konsultant stwierdził,że ew. pomoc drogowa może mi koło wymienić (sic!),w zwiazku z tym holowanie do warsztatu. W warsztacie dogadywałem sie na migi z mechanikami,okazało sie że naprawa potrwa powyżej 12 godz. a więc zgodnie z OWU nalezy mi sie auto zastepcze z wypozyczalni- ale nie moge z tego skorzystac ponieważ wypozyczalnia wymaga zabezpieczenia w postaci "wypukłej" karty kredytowej,której nie posiadałem ( w OWU ani słowa o tym). A więc zamiast tego transport do miejsca zakwaterowania oddalonego o 65 km. Od godz. 14:00 dzwoniłem do Mondial w sprawie transportu,co chwile słyszałem że jest organizowany i tak ta organizacja transportu potrwała do godz. 19:00. Przez telefon nie chcieli z nami wogóle gadać,ja z rodzina w obcym mieście,bez tłumacza,bez zadnego transportu, na schodach przed warsztatem od 9:00 do 19:oo. okazalo sie że ich przedstawiciel na Francje wyłaczył telefon i nie mogli sie z nim skontaktować ŻENADA !!!! Dopiero o 19 ktoś prz telefonie zaproponował rozwiazanie awaryjne czyli ja sam na własny rachunek zamawiam taksówke dla 6 osób na dojazd do miejsca zakwaterowania i nastepnego dnia dla 2 osób na odbiór auta z warsztatu,biore fakturę i po powrocie do Polski zwracaja pieniadze. Obsługa przez telefon skandaliczna rozłączali sie nie chcieli z nami gadać,traktowali nas jak jakichs naciągaczy co za 50zł ubezp. chca nie wiadomo czego. Nikt nie potrafił podjąc tam decyzji. po powrocie do Polski zwrócono nam pieniadze za taksówkę,ale zadnego PRZEPRASZAM,NIC !!! Oprócz holowania pojazdu 35 km,i opłacenia 2 taksówek nic co była zawarte w OWU nie zostało zrealizowane( na tel. do MONDIAL straciłem 270 PLN). Z DALA OD TEGO ASSISTANCE !!!! -takie jest moje zdanie.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.