X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

MTU
Ocena: 2.23 (327 głosów)
Firma MTU, która przez wiele lat działała na rynku w pełni samodzielnie, od 1 listopada 2014 roku jest częścią Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia. W związku z tym, od tego czasu trudno jest rozpatrywać jej ofertę niezależnie od firmy nadrzędnej. Jak zatem klienci oceniają połączoną ze STU Ergo Hestia firmę MTU?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością STU Ergo Hestia w roku 2018 wyniosła 909, co daje 10,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Trudno w tym zestawieniu wyłączyć jedynie te zgłoszenia, które dotyczą samego MTU. Jedynie można te dane rozpatrywać w całości. Ważne jednak by wiedzieć, że produkty MTU nadal funkcjonują, a ich klienci nadal z nich korzystają.
 
Dlatego też, jeżeli korzystacie lub korzystaliście z produktów MTU, pozostawcie swoją opinię. To bardzo ważne, jeżeli podzielicie się swoimi doświadczeniami, inni będą mogli z tego doświadczenia skorzystać.  Może to być podstawa podjęcia takiej, a nie innej decyzji. 

Firma teczka

2020-05-23 09:58 sobota ~marcin
Witam serdecznie zwracam się do wszystkich którzy zastanawiają się czy ubezpieczyć swoje auto w tej firmie nie polecam chyba ze macie dożo nerwów i pieniędzy. Opowiem wam historie jaka mnie spotkała kupiłem auto z ubezpieczeniem w tej firmie. Przypadkowo doszło do omyłki na umowie w adresie a dokładniej był wpisany iny numer domu. Zauważyłem to w wydziale komunikacji Wiedząc ze jest tam błąd udałem się 2 krotnie do placówki tej firmy by to zmienić. Nie mogliśmy tego zrobić. W konsekwencji po jakimś czasie udałem się do inej placówki tej pięknej instytucji. Tam tez nic nie mogliśmy zrobić z tym ubezpieczeniem. Napisałem wypowiedzenie z agentem tej placówki i je złoiłem tak jak pokierował mnie ten agent. Wypowiedzenie miało w złym miejscu krzyżyk z niego paragrafu miałem to zrobić. Jak ta firma szkoli pracowników. Co ciekawsze po tej wizycie opisałem całą sytuacje w mejlu i wysłałem do towarzystwa w odpowiedzi dostałem wszystkie opcje jakie mogę podjoc w danej sytuacji. Będoc przekonany ze mam złożone wypowiedzenie to temat się zakończył. Po półtorej roku od zaistniałej sytuacji dostałem wezwanie do zapłaty i odrazu zacząłem wyjaśniać sytuację, oco chodzi. A firma ubezpieczeniowa przekazała to do windykacji. Dzwoniąc do tej firmy rozmawiacie z infolinią która nic nie może pisze iteracje i reklamacje na które maja 30 dni na odpowiedź a windykacja leci swoją drogą. Ja by niemieć dodatkowych kosztów zapłaciłem wszystko wraz z ocenkami.Mogę powiedzieć ze ja przez brak kompetencji pracownika tej firmy jestem stratny 760zł a firma wo gule się nie poczuwa do błędu. mieli mejla mieli poprawny adres korespondenci na wypowiedzeniu i i żadnego pisma przez półtora roku. Jedna wielka kpina Na dodatek powiem ze mam wszystko ubezpieczone w PZU i nigdy nie było problemu jak są jakiś niejasności to można to wyjaśnić odrazu w placówce Mam ubezpieczenia od 10 lat i co najmniej 4 komunikacje i nigdy niespodobaniem się z taką sytuacją. Ciekawe jak się to zakończy czy poczują się do odpowiedzialności czy będę zmuszony do procesu wobec agenta który wprowadził mnie w błąd. By odzyskać swoje pieniądze.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.