X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden
Ocena: 2.92 (743 głosy)
Firma Nationale Nederlanden to towarzystwo ubezpieczeniowe, które swoje korzenie ma w Holandii. Firma dotarła do Polski i bardzo szybko zyskała zaufanie wielu klientów. Specjalizuje się w programach dotyczących ochrony życia i zdrowia oraz programów, które łączą ochronę z oszczędnościami i inwestycjami. Czy taka propozycja spotkała się z pozytywną oceną klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Nationale Nederlanden w roku 2018 wyniosła 0, co jest bardzo pozytywnym wynikiem.
 
Wybór właściwej firmy ubezpieczeniowej to wybór partnera często na lata. Wielu klientów nie zmienia bowiem raz dokonanego wyboru. Mając na uwadze ten fakt, warto porównać ofertę Nationale Nederlanden z ofertą innych ubezpieczycieli. Dzięki temu można sprawdzić, czy rzeczywiście, jest ona konkurencyjna i wyjątkowa.
 
Bardzo dobrym wskaźnikiem, czy warto zaufać firmie ubezpieczeniowej, są również opinie klientów. Jak oceniają oni Nationale Nederlanden? Czy są to oceny pozytywne? Jeżeli macie doświadczenia związane tym towarzystwem ubezpieczeniowym, to podzielcie się swoją opinią. Może się okazać bardzo pomocna. 

Odradzam najmocniej pracę w Nationale Nederlanden

2022-01-14 18:32 piątek ~Puf od 2 lat
Czyli rozumiem, że jak zrobiłeś polisę swojej dziewczynie za 300 zł miesięcznie, zgarnąłeś za to jakieś 5000 po kilku miesiącach przestałeś za nią płacić bo odszedłeś z firmy to jest ok? Czy raczej jest to rodzaj wyłudzania? To nie jest praca dla leniwych, dla kogoś, dla kogo świadome bezpieczeństwo finansowe to jest jak tu ponaciągać, żeby się nie narobić a zarobić. Ludzie pracują w tej firmie po kilkanaście, a nawet ponad 20 lat, pracując regularnie i sumiennie i zarabiają świetne pieniądze.pracuja jednak rzetelnie, szkolą się, mają wiedzę, nie oszukują ludzi. Krętacze nigdzie się nie utrzymają.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.