X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Open Life

Odpowiedź do komentarza:

Link4- OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!
zygzwuz Użytkownik Zarejestrowany: 2010-12-13 Posty: 1 Witam wszystkich Forumowiczów. Podobnie jak przedmówcy należę do osób, na których Link4 chce zarobić. ROK i 2 miesiące temu najechał na mnie czołowo facet ubezpieczony w Linku. Gość wyprzedzał TIR-a na zakręcie, cud że się nie pozabijaliśmy. Wina po jego stronie oczywista i oczywiście się do niej przyznał. Niestety nie wezwaliśmy na miejsce zdarzenia policji - sprawca był miły, kulturalny, wina była oczywista- chcieliśmy uniknąć dodatkowego mandatu. Link4 wziął nas na lawety. Później wycena: wycenili moją stratę jako całkowitą. Jakie było moje zdziwienie gdy po 3 miesiącach przyszła decyzja o odmowie wypłaty odszkodowania ("powstałe szkody nie odpowiadają opisowi zdarzenia"- cytuję decyzję.). !!! Po przeglądnięciu opinii na forach internetowych (niestety dopiero wtedy), zdecydowałem, że nie ma sensu odwoływać się od tej absurdalnej decyzji - skierowałem sprawę do sądu. (02.styczeń.2010!!!). Mam prośbę i sugestię do innych osób poszkodowanych, które przeglądają to forum, a być może są w podobnej sytuacji: powymieniajmy doświadczenia z sądowych rozpraw (czekam na maile). Zaznaczam na wstępie, że do sądu NIE PODAŁEM LINK4, tylko sprawce (choć nic do niego nie mam) - myślę że taka taktyka najbardziej zaboli T.U. (patrząc na fora, tego się boją w Linku). Gość od razu się przyznał, więc mam na chwilę obecną sprawę dość czystą. Mam też pewność, że przynajmniej on zrezygnuje z tej firmy, a może jego koledzy też. POLECAM TAKIE DZIAŁANIE INNYM: w ogóle jest chyba za mała świadomość tego, że oprócz firmy możemy pozwać sprawcę. POLACY NIESTETY WYBIERAJĄ NAJTAŃSZE UBEZPIECZENIA OC, Z MYŚLĄ ŻE JAK SPOWODUJĄ WYPADEK TO I TAK NIC ICH NIE OBCHODZI, BO FIRMA UBEZPIECZAJĄCA SIĘ WSZYSTKIM ZAJMIE. MYŚLĘ ŻE JEŚLI ROZEJDZIE SIĘ OPINIA, ŻE UBEZPIECZENIE OC W LINK4, W RAZIE WYPADKU = SPRAWA W SĄDZIE, TO ILOŚĆ KLIENTÓW SPADNIE. DLATEGO ZACHĘCAM POSZKODOWANYCH DO POZYWANIA SPRAWCÓW. Obiecuję że opiszę zakończenie sprawy sądowej z Link4 (które oczywiście zostało dopozwane). Drodzy poszkodowani przez Link4: liczniejsi mogą więcej: zachęcam do wymiany doświadczeń i opisywania przebiegu spraw sądowych z T.U. - myślę że pomoże to nam w skutecznej walce z tymi złodziejami. Zygzwuz
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.