X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

POLISA-ŻYCIE
Ocena: 2.88 (571 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie to firma ubezpieczeniowa, która czerpie z doświadczeń Vienna Insurance Group. Specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom indywidualnych i grupowych polis ubezpieczeniowych na życie. Od ponad 23 lat jest obecna na polskim rynku, gdzie starannie i konsekwentnie budowała swoją pozycję.
 
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie może się kojarzyć wielu osobom szczególnie z pakietem ubezpieczeń dla osób starszych. I rzeczywiście, jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, które decyduje się objąć ochroną ubezpieczeniową osoby w takim wieku, w którym w przypadku większości towarzystw ubezpieczeniowych nie uzyskałyby już ochrony. Zakres dotyczy wyłącznie zabezpieczenia życia, ale i tak dla pozostałych bliskich może to być duże wsparcie.
 
Dla wielu starszych osób Polisa – Życie jest jedyną możliwością zawarcia ubezpieczenia. W związku z tym wielu też się na nią decyduje. Choć i tak przed podpisaniem umowy warto porównać tę ofertę z innymi propozycjami.
 
Bardzo duże znaczenie mają również doświadczenia innych klientów lub ich bliskich. Jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Polisa – Życie, podziel się z nami swoją opinią. Twoje zdanie może mieć ogromne znaczenie dla innych.

POLISA-ŻYCIE PORAŻKA

2010-12-07 19:06 wtorek ~gość
Ci co piszą,że TU POLISA-ŻYCIE jest w porządku, to jeszcze nie byli poszkodowani i nie oczekiwali odszkodowań lub roszczeń.Niech dalej będą w tym utwierdzeni-naiwniacy.Kończę współpracę z tą nędzną spółką, która żeruje na ludziach i wyłudza od nich pieniądze ale jak przychodzi do wypłaty roszczenia to umywa ręce. Jednak stare dobre PZU jest bardziej przychylne i tam też zostaję.LUdzie zastanówcie się dobrze gdzie się ubezpieczacie.Poszukajcie najpierw opinii na forum.Życzliwa.
 • 2011-12-07 16:20 środa ~zła | [+] odpowiedz
  w pełni się zgadzam z tą opinią.Popieram z całego serca.Czuję się przez nich oszukana...i także od dnia dzisiejszego koniec z wpłatami.Każdemu będę mówiła jak zostałam potraktowana i odradzała ubezpie... czytaj dalej »
 • 2011-10-11 14:48 wtorek ~Tom | [+] odpowiedz
  Totalna porażka współpraca z tą firmą ,za całkowitą utrate wzroku 12 %,kpiny sobie z ludzi robią,a lekarz orzeka bez oględzin pacjenta .Sprawa znajdzie final w sądzie.Odradzam wszystkim. ... czytaj dalej »
 • 2015-04-27 14:39 poniedziałek ~dune47 | [+] odpowiedz
  Świeżo pisze się przez "ż". Pozdrawiam
 • 2010-12-13 07:42 poniedziałek ~gość niedzielny | [+] odpowiedz
  Pomyłką to właśnie jest Pani życzliwa która podpisuje OW nie czytając ich i uważa że Towarzystwa Ubezpieczeniowe to opieka społeczna.
 • 2011-01-26 13:29 środa ~JAGODA | [+] odpowiedz
  No właśnie tak się odzywają w sytuacji wgdy odszkodowanie trzeba wypłacić.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.