X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

POLISA-ŻYCIE
Ocena: 2.84 (490 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie to firma ubezpieczeniowa, która czerpie z doświadczeń Vienna Insurance Group. Specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom indywidualnych i grupowych polis ubezpieczeniowych na życie. Od ponad 23 lat jest obecna na polskim rynku, gdzie starannie i konsekwentnie budowała swoją pozycję.
 
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie może się kojarzyć wielu osobom szczególnie z pakietem ubezpieczeń dla osób starszych. I rzeczywiście, jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, które decyduje się objąć ochroną ubezpieczeniową osoby w takim wieku, w którym w przypadku większości towarzystw ubezpieczeniowych nie uzyskałyby już ochrony. Zakres dotyczy wyłącznie zabezpieczenia życia, ale i tak dla pozostałych bliskich może to być duże wsparcie.
 
Dla wielu starszych osób Polisa – Życie jest jedyną możliwością zawarcia ubezpieczenia. W związku z tym wielu też się na nią decyduje. Choć i tak przed podpisaniem umowy warto porównać tę ofertę z innymi propozycjami.
 
Bardzo duże znaczenie mają również doświadczenia innych klientów lub ich bliskich. Jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Polisa – Życie, podziel się z nami swoją opinią. Twoje zdanie może mieć ogromne znaczenie dla innych.

Ta firma = jedno wielkie nieporozumienie.

2009-05-03 23:06 niedziela ~max
po utracie palaca ręki lekarz ocenił połowę niższy uszczerbek niż przewiduje tbela. Odwołąnie rozpatrzył lekarz firmy który nawet mnie nie nie widział i mimo otrzymania orzeczenia wojewódzkiej komisji lekarskiej gdzie jasno pisało, że jest całkowita utrata palca on stwierdził, że palec jest sprawny. Paranoja. Nie polecam tej firmy!!
 • 2013-09-01 23:17 niedziela ~Posiada | [+] odpowiedz
  Podpisuje się,ze jest to Barachlo,, Nie ubezpieczajcie się w Tej firmie.Osusci i tyle.Dotalam odmowę ubezpieczenia !Wlasnie napisałam odwołanie.Rece padają na ich beszczelnosc.UWAGA NA POLISĘ ŻYCIE OS... czytaj dalej »
 • 2013-10-22 09:29 wtorek ~jk | [+] odpowiedz
  OSZUŚCI PRZEZ DUŻE "U"- krwiak podtwardówkowy- to według lekarza rzeczoznawcy tej firmy to nie jest następstwa urazu !! gorąco odradzam i przestrzegam !!!!
 • 2011-10-13 12:45 czwartek ~olalaurka | [+] odpowiedz
  Ja również nie polecam tej firmy. Płacę składki od 2004 roku. Podpisują polisę na 5 lat. Ciągle podwyższają. I okazuje się, że jak kończysz 65 at, to się nic już nie należy, oprócz wysokich składek. S... czytaj dalej »
 • 2009-10-09 18:39 piątek ~bazylia | [+] odpowiedz
  ZGADZAM SIĘ W 100 % WŁASNIE DOSTAŁAM ODMOWĘ WYPŁATY ŚWIADCZENIA Z TYTUŁU SMIERCI OJCA Z POWODU - ZA DŁUGO ŻYŁ... PRZEKROCZYŁ 80 LAT I POLISA UMYŁA RĘCĘ
 • 2013-08-18 07:14 niedziela ~poprawka | [+] odpowiedz
  Świetnie, wpisał pan opinię nie do tego towarzystwa-POLISA-ŻYCIE SA -to nie jest PZU ŻYCIE SA - POLISA ŻYCIE SA-jest oddzielnym i małym towarzystwem ubezpieczeniowym, które psuje rynek ubezpieczeń. Je... czytaj dalej »
 • 2011-03-28 13:26 poniedziałek ~ania | [+] odpowiedz
  Jeżeli się nie czyta ogólnych warunków to takie są konsekwencje. Miej presensje do agenta u którego zawierana była polisa, bo wziął prowizję za wypisanie wniosku a poinformowanie klienta o warunkach u... czytaj dalej »
 • 2011-01-30 20:44 niedziela ~MaRa | [+] odpowiedz
  Czy przeczytałaś co podpisujesz? trudno mieć pretensje, że BMW to nie Mercedes. Kto "czyta i pyta" nie błądzi stara prawda ale ważna dla każdego
 • 2010-03-21 17:26 niedziela ~klient | [+] odpowiedz
  trzeba czytać warunki, które się podpisuje!!!
 • 2012-09-20 22:30 czwartek ~TEŻ OSZUKANA PRZEZ POLISĘ | [+] odpowiedz
  LUDZIE !!!!!!!!!!!!! TO JEST FIRMA UBEZPIECZENIOWA A NIE JAKIŚ REBUS. CZŁOWIEK TRACI PALEC A LEKARZ OPŁACANY PRZEZ DANĄ FIRMĘ ORZEKA IŻ PALEC JEST SPRAWNY ! (CHYBA W FORMALINIE ) CZYTAJĄC WASZE ODP... czytaj dalej »
 • 2009-10-21 11:42 środa ~kasia | [+] odpowiedz
  no ja tez nie dostalam wypłaty świadczenia ale wiedziałam ze tak bedzie bo w Ogolnych Warunkach maja taki zapis, wiec zaskoczona nie bylam....rozumie ze nie przeczytalas zanim podpisalas umowe?
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.