X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

POLISA-ŻYCIE
Ocena: 2.84 (490 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie to firma ubezpieczeniowa, która czerpie z doświadczeń Vienna Insurance Group. Specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom indywidualnych i grupowych polis ubezpieczeniowych na życie. Od ponad 23 lat jest obecna na polskim rynku, gdzie starannie i konsekwentnie budowała swoją pozycję.
 
Firma ubezpieczeniowa Polisa – Życie może się kojarzyć wielu osobom szczególnie z pakietem ubezpieczeń dla osób starszych. I rzeczywiście, jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, które decyduje się objąć ochroną ubezpieczeniową osoby w takim wieku, w którym w przypadku większości towarzystw ubezpieczeniowych nie uzyskałyby już ochrony. Zakres dotyczy wyłącznie zabezpieczenia życia, ale i tak dla pozostałych bliskich może to być duże wsparcie.
 
Dla wielu starszych osób Polisa – Życie jest jedyną możliwością zawarcia ubezpieczenia. W związku z tym wielu też się na nią decyduje. Choć i tak przed podpisaniem umowy warto porównać tę ofertę z innymi propozycjami.
 
Bardzo duże znaczenie mają również doświadczenia innych klientów lub ich bliskich. Jeżeli kiedykolwiek miałeś do czynienia z firmą Polisa – Życie, podziel się z nami swoją opinią. Twoje zdanie może mieć ogromne znaczenie dla innych.

Uważam iż jest to najlepsza firma działająca w POLSCE

2009-03-13 22:21 piątek ~Kasia
Porównując propozycje innych firm ,żadna firma ubezpieczeń na życie nie ma tak elastycznych warónków dla klientów,zarówno grupowych ,jak i indywidualnych.Polecam,warto zaufać "POLISIE ŻYCIE". Ps.Jestem ich klientem od ponad 3 lat.pozdrawiam.
 • 2014-01-26 14:18 niedziela ~Były ubezpieczony | [+] odpowiedz
  Ja natomiast uważam że, jest to dno dna, nastawione na łupienie swoich naiwnych klientów. Podpisujesz umowę, jesteś szanownym klientem. Idziesz po odszkodowanie, jesteś oszustem, bo urwane palce, czy... czytaj dalej »
 • 2013-12-05 19:41 czwartek ~westik | [+] odpowiedz
  Mamie umarl ojciec i brak odszkodowania bo przekroczyl 80 lat ale przez 2 lata kase brali a wczesniej nic nie wspomnieli o tym trzeba bylo czytac regulamin tylko kto to robi
 • 2014-01-03 23:39 piątek ~gacka | [+] odpowiedz
  Pracownicy są bardzo mili przy podpisywaniu umów. Gorzej później. Mężowi zmarła matka. Okazało się że że świadczenie z tytułu śmierci mu nie przysługuje ponieważ zmarła miała więcej niż 80 lat. W mom... czytaj dalej »
 • 2014-08-14 13:04 czwartek ~pośrednik | [+] odpowiedz
  Zapis dotyczący 80-latków jest w OWU 12 ust.3. Jest tam też zapis mówiący, że wysokość wypłaty za zgon 80-latków jest zależna od długości stażu w ubezpieczeniu OWU 12ust.4 (np min. 24 m-ce = 20% należ... czytaj dalej »
 • 2013-07-13 15:28 sobota ~OSZUKANY | [+] odpowiedz
  Mam wrażenie, że jesteś z firmy i masz za zadanie pisać im pozytywne opinie, a ten błąd ortograficzny WARÓNKÓW to dla zmyłki mam nadzieję.Nikt kto miał z nimi do czynienia przy wypłacie odszkodowania ... czytaj dalej »
 • 2014-11-14 13:13 piątek ~mocart | [+] odpowiedz
  już maja wytoczony proces o swiadome wprowadzenie w blad klientów..zeby tak za wszystkich się zabrabli..najzwyczajniej w swiecie ,to zwykli złodzieje i oszuści
 • 2013-10-25 12:53 piątek ~zadowolony | [+] odpowiedz
  Zgadzam się że są najlepsi w Kraju. Wypłacają zawsze, kiedy się należy. POLECAM ich Klient.
 • 2012-10-08 23:42 poniedziałek ~rozczarowana Beata | [+] odpowiedz
  ELASTYCZNYCH ????? zobaczysz jak zesztywnieją jak dojdzie do wypłaty odszkodowania -powodzenia!!!
 • 2009-10-09 18:37 piątek ~bazylia | [+] odpowiedz
  to zyczę Ci szczęścia jak się coś wydarzy. nie wypłacają odszkodować ani roszczeń, trzeba się z nimi " bić " o swoje sądzie, co zamierzam uczynić. banda po prostu
 • 2009-05-18 08:55 poniedziałek ~AnnaK | [+] odpowiedz
  Masz rację - jako jedyna firma ubezpieczyli mnie za wyższą składkę niż wyliczył to agent, ale inni odmówili.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.