X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

Prevoir
Ocena: 2.83 (507 g³osów)
Firma ubezpieczeniowa Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powsta³a w roku 1910 we Francji. Jej specjalizacj± s± indywidualne ubezpieczenia na ¿ycie dla klientów prywatnych. Oferta firmy zosta³a rozszerzona o oszczêdzanie, zabezpieczanie kredytu i gromadzenie ¶rodków na emeryturê.
 
Firma Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powsta³a jako firma rodzinna i do dzi¶ 70% udzia³ów nale¿y do potomków za³o¿ycieli. To powoduje, ¿e jej dzia³ania s± w pe³ni uniezale¿nione od jakiejkolwiek grupy finansowej. Taka sytuacja pozwala na samodzielne zarz±dzanie wszystkimi aktywami, co Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A.  robi w perspektywie d³ugoterminowej.
 
Przed podjêciem ostatecznej decyzji zwi±zanej z powierzeniem swoich losów Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. , warto porównaæ jej ofertê z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Warto równie¿ sprawdziæ, jak jest ona oceniana przez jej dotychczasowych klientów. Je¿eli mieli¶cie do¶wiadczenia z Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. to podzielcie siê swoj± opini±.

Nie polecam

2018-05-22 17:49 wtorek ~Michal Tkaczuk
Nie polecam nikomu. Zosta³em dwukrotnie wprowadzony w b³±d przez dzia³ nale¿no¶ci. Dzwoni³em tydzieñ temu aby dowiedzieæ siê kiedy zostan± wyp³acone mi pieni±dze z mojej polisy, poniewa¿ tak jak powiedzia³em bardzo ich potrzebuje. Pani zapewni³a mnie ¿e zostanie to wykonane w trybie pilnym. Ok my¶lê sobie, poczekam kilka dni.to zobaczymy (w g³êbi serca doskonale wiedzia³em ¿e tak tylko na odczepke mi to powiedziala). Min±³ tydzieñ od tamtej rozmowy i co? Pieniêdzy oczywi¶cie nie ma. No to dzwonimy drugi raz, dzisiaj rano. Tyn razem odbiera inna Pani, sprawdza w systemie i mówi mi ¿e pieni±dze zosta³y dzisiaj wyp³acone. Otó¿ drodzy ludzie którzy chcieliby¶cie kiedykolwiek u nich odk³adaæ jak±kolwiek kasê odradzam, bo kasy dalej nie ma. Nie do¶æ ¿e przelew na pewno nie zosta³ zrobiony dzisiaj przed t± rozmow± w której Pani zapewni³a mnie ¿e ju¿ poszed³ to nadal do tej pory nie zosta³ wys³any, a na pewno nie przed godzin± 14:45 bo wtedy ju¿ dawno kasê bym mia³ na koncie i nie musia³bym marnowaæ czasu na pisanie tej opinii którego i tak ju¿ wiele zmarnowalem na moje próby pospieszenia Was. Nie ok³amujcie swoich klientów.
  • 2024-01-04 16:56 czwartek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Ja te¿ siê przejecha³am dwa razy .raz ¿e mnialam skrêcenie i zwichniêcie kostki .nie otrzyma³am nic za ubezpieczenie.a tak¿e za zawa³ który przesz³am i pobyt szpitalu.tak zapewniali jak siê do nich pr... czytaj dalej »
  • 2020-06-03 22:50 ¶roda ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Dzisiaj mija 20 dni od dnia z³o¿enia formularza o wyplate narazie pieniedzy brak.Zawsze sie zastanawiam jak to jest ¿e jak trzeba wplacaæ pieniadze to nie ma problemu zrobic to chocby w godzine przygo... czytaj dalej »
  • 2021-06-11 23:17 pi±tek ~Marco | [+] odpowiedz
    Taka sama opinie ode mnie. Czat to zwykle zak³amanie.Nie ³udzcie siê ¿e szybko za³atwi± sprawê. Je¶li chodzi o zwrot pieniêdzy te¿ nie rozumie czemu trzeba czekaæ 30 dni. Chcê przypomnieæ ¿e w 2011 ro... czytaj dalej »
  • 2021-06-13 16:55 niedziela ~Bna¶ Artur | [+] odpowiedz
    Dzieñ dobry. Proszê sprawdziæ wniosek, który Pani zak³ada³a je¿eli jest tam wyra¿enie zgody na indeksacjê coroczn± to z automatu sk³adka wzrasta wed³ug wyboru klienta do 5%. W ka¿d± rocznicê oczywi¶ci... czytaj dalej »
  • 2018-07-03 11:44 wtorek ~Wojciech Polok | [+] odpowiedz
    Wyp³ata ¶wiadczenia jest do 30 dni zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Ja otrzyma³em ¶rodki po 15 dniach i jestem zadowolony bardzo. I polecê t± firmê ka¿demu. Przynajmniej zawsze siê do niej ... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.