X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 2.26 (419 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i ca³y czas zrzesza wokó³ siebie ró¿norodnych klientów. Wyró¿nia siê przede wszystkim ciekaw± i bardzo interesuj±c± ofert± ubezpieczeñ komunikacyjnych. Od roku 2013 firma sta³a siê oficjalnie czê¶ci± Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniaj± zmiany, które zasz³y?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± ca³ej Grupy Generali w roku 2018 wynios³a 375, co daje 4,5% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrêbniæ skargi dotycz±ce produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpo¶rednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, s± najcenniejszym ¼ród³em informacji, poniewa¿ pokazuj±, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Je¿eli macie lub mieli¶cie do¶wiadczenia z firm± Proama, to podzielcie siê nimi z innymi osobami, które s± w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Byæ mo¿e Wasze do¶wiadczenia oka¿± siê pomocne w dokonaniu wyboru i podjêciu decyzji.

20700171178_1 - masakra - prze 2 miesi±ce nie s± w stanie wyszacowaæ szkody - koñca nie widaæ ...

2015-10-29 13:27 czwartek ~Tomek
Jeszcze nigdy w ¿yciu nie spotka³em siê z tak± niekompetencj± i niechêci± ... mam wra¿enie ¿e to wszystko jest robione z wyrachowaniem. Poni¿ej moja historia - mam nadziejê ¿e KNF przyjrzy siê mojej i podobnym sprawom i wlepi temu towarzystwu spore kary. 1. 14 wrze¶nia 2015 - zg³osi³em szkodê z OC sprawcy PROAMA (sprawca wjecha³ na mnie na skrzy¿owaniu rozwalaj±c 3 miesiêcznego GOLFA 7 - a¿ siê p³akaæ chcia³o). Dosta³em auto zastêpcze z wypo¿yczalni bo wybra³em naprawê bezgotówkow± w serwisie VW (zale¿a³o mi na najlepszej naprawie auta) 2. Po dwóch dniach przyszed³ rzeczoznawca i zrobi³ zdjêcia w warsztacie. 3. 21 wrze¶nia 2015 dosta³em pierwsz± wycenê szkody (32,5 tys). Od tego momentu dopiero warsztat mo¿e przyst±piæ do dalszych oglêdzin auta i sprawdza czy wszystkie czê¶ci s± uwzglêdnione. Oczywi¶cie nie by³y. Wtedy PROAMA zosta³o wezwanie do wykonania drugiej wyceny. 4. Po kilku dniach zjawi³ siê rzeczoznawca, zrobi³ zdjêcia wszystkich elementów wskazanych przez warsztat. 5. 14-pa¼dziernika 2015 - Istotny dla mnie fakt - wypo¿yczalnia zabiera mi samochód - twierdz±c ¿e boi siê o swoje pieni±dze poniewa¿ PROAMA mo¿e nie chcieæ im zap³aciæ (zupe³nie tego nie rozumiem) - oddajê auto. 6. 16-pa¼dziernika 2015 Po wielu telefonach do PROAMA z pro¶ba o ponaglenie dopiero dostajemy wynik drugiej wyceny. Niestety nie ma tu uwzglêdnionych wszystkich czê¶ci bez ¿adnego komentarza. 7. 20-pa¼dziernika 2015 PROAMA przyznaje odszkodowanie o warto¶ci 1 wyceny (tego te¿ nikt nie rozumie - czemu nie z drugiej). 8. 23-pa¼dziernika 2015 wysy³amy do PROAMA pismo z wycena warsztatu dla zakresu z obu wycen bo to zupe³nie inna kwota 54tys (wed³ug Proama 33tys). Dodatkowo wzywamy Proama do uwzglêdnienia 4 brakuj±cych czê¶ci. 9. Dzi¶ 29-pa¼dziernika 2015. Na infolinii (jedynym mo¿liwym kontakcie) pani (za ka¿dym razem inna) mówi ¿e nadal nic nie wiadomo. Gdzie ja mogê siê odwo³aæ - co mogê zrobiæ by to przyspieszyæ (jestem bezradny jak dziecko - mogê tylko agresywnie czekaæ), a PROAMA ma to w nosie.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.