X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama
Ocena: 1.57 (222 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Proama jest obecne na polskim rynku od 2011 roku i cały czas zrzesza wokół siebie różnorodnych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim ciekawą i bardzo interesującą ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 2013 firma stała się oficjalnie częścią Grupy Generali. Czy klienci, którzy wykupili swoje polisy w Proama pozytywnie oceniają zmiany, które zaszły?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością całej Grupy Generali w roku 2018 wyniosła 375, co daje 4,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno w tym zestawieniu wyodrębnić skargi dotyczące produktów Proama.
 
Opinie klientów, którzy mieli bezpośrednio do czynienia z danym towarzystwem ubezpieczeniowym, w tym przypadku Proama, są najcenniejszym źródłem informacji, ponieważ pokazują, jak dana firma funkcjonuje, w jaki sposób podchodzi do klientów i jak szybko likwiduje szkody.
 
Jeżeli macie lub mieliście doświadczenia z firmą Proama, to podzielcie się nimi z innymi osobami, które są w trakcie poszukiwania idealnej polisy dla siebie. Być może Wasze doświadczenia okażą się pomocne w dokonaniu wyboru i podjęciu decyzji.

Bajzel i cyrk na kołach do tego przerażliwie drogo.

2015-10-02 23:14 piątek ~Wilk
Kupiłem auto z ubezpieczeniem w proama nie wiedząc o tym w sumie oc już dawno się skończyło. Mój błąd że nie wypowiedziałem od razu, ale potem przetrzymywali mnie jak najdłużej się dało żebym tylko nie mógł wypowiedzieć, pierwszy tel nikt nikt nic nie wie zorientujemy się i oddzwonimy, mija tydzień nikt nie dzwoni, maili kilka w końcu odzew gadanie pierdół, straszenie sądami prawnikami i ogólnie wszystkim co się dało, na pytania jak mam rozwiązać sprawę odpowiedzi w stylu w necie sobie pan poczyta i poznajduje formularze, jakby nie mogli mi na maila przysłać druku. Totalna olewka klienta, na nic tłumaczenie że mam swoje ubezpieczenie u innego ubezpieczyciela w sumie zanim udało mi się wypowiedzieć to przeciągneli ponad miesiąc. Żadnego info czy przyjęli czy nie, żadnej informacji ile i gzie mam wpłacić tego zaległego bo nie odpuszczą mimo że mam swoje, po pół roku wezwanie od windykatora sms-em bo im szkoda na telefon, i do zapłaty za niepełne półrocze po skalkulowaniu z moimi zniżkami gołe OC 1/3 drożej niż mam u innego ubezpieczyciela za cały rok z NW jeszcze. Przy ostatniej rozmowie z nimi obiecałem że będę ich wszędzie polecał więc (nie) POLECAM
  • 2015-11-28 16:35 sobota ~Anna | [+] odpowiedz
    Co ty chrzanisz. Polisa zakupiona z czyims oc sie nie przedluza wiec jak windykacja. Lecz sie
  • 2015-10-05 23:46 poniedziałek ~nowa | [+] odpowiedz
    Też to przeszłam, a teraz straszą windykacją brak kompetentnej wiedzy ze strony pracowników, najgorsza firma ubezpieczeniowa żenada.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.