X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Proama

Odpowiedź do komentarza:

20700171178_1 - masakra - prze 2 miesiące nie są w stanie wyszacować szkody - końca nie widać ...
Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z taką niekompetencją i niechęcią ... mam wrażenie że to wszystko jest robione z wyrachowaniem. Poniżej moja historia - mam nadzieję że KNF przyjrzy się mojej i podobnym sprawom i wlepi temu towarzystwu spore kary. 1. 14 września 2015 - zgłosiłem szkodę z OC sprawcy PROAMA (sprawca wjechał na mnie na skrzyżowaniu rozwalając 3 miesięcznego GOLFA 7 - aż się płakać chciało). Dostałem auto zastępcze z wypożyczalni bo wybrałem naprawę bezgotówkową w serwisie VW (zależało mi na najlepszej naprawie auta) 2. Po dwóch dniach przyszedł rzeczoznawca i zrobił zdjęcia w warsztacie. 3. 21 września 2015 dostałem pierwszą wycenę szkody (32,5 tys). Od tego momentu dopiero warsztat może przystąpić do dalszych oględzin auta i sprawdza czy wszystkie części są uwzględnione. Oczywiście nie były. Wtedy PROAMA zostało wezwanie do wykonania drugiej wyceny. 4. Po kilku dniach zjawił się rzeczoznawca, zrobił zdjęcia wszystkich elementów wskazanych przez warsztat. 5. 14-października 2015 - Istotny dla mnie fakt - wypożyczalnia zabiera mi samochód - twierdząc że boi się o swoje pieniądze ponieważ PROAMA może nie chcieć im zapłacić (zupełnie tego nie rozumiem) - oddaję auto. 6. 16-października 2015 Po wielu telefonach do PROAMA z prośba o ponaglenie dopiero dostajemy wynik drugiej wyceny. Niestety nie ma tu uwzględnionych wszystkich części bez żadnego komentarza. 7. 20-października 2015 PROAMA przyznaje odszkodowanie o wartości 1 wyceny (tego też nikt nie rozumie - czemu nie z drugiej). 8. 23-października 2015 wysyłamy do PROAMA pismo z wycena warsztatu dla zakresu z obu wycen bo to zupełnie inna kwota 54tys (według Proama 33tys). Dodatkowo wzywamy Proama do uwzględnienia 4 brakujących części. 9. Dziś 29-października 2015. Na infolinii (jedynym możliwym kontakcie) pani (za każdym razem inna) mówi że nadal nic nie wiadomo. Gdzie ja mogę się odwołać - co mogę zrobić by to przyspieszyć (jestem bezradny jak dziecko - mogę tylko agresywnie czekać), a PROAMA ma to w nosie.
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.