X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert Grupy ERGO Hestia - Magdalena Krause
Ekspert AXA Życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

Proama

Odpowiedź do komentarza:

PARTACZE, przeczytaj koniecznie!
W dn. 25.04 br miałem stłuczkę zgłoszoną następnego dnia, z winy ubezpieczonego w proamie, rzeczoznawca pojawił się w ciągu dwóch dni, tego akurat nie krytykuje, mimo że rzeczoznawca zapomniał podpisać poduszki i wracał za dwie godziny. Firma ma obowiązek wypłacić pieniądze w ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody czyli mieli czas do 26.05 br, nie mówiąc już o zaniżonej kwocie na ok 3,5 tys pieniedzy dalej nie ma. Kiedy zbliżał się termin wypłaty pieniedzy po otrzymanym wcześniej liście z wyceną samochodu próbowałem się dodzwonić na ogólny numer informacyjny do proamy,aby zapytać na jakim etapie to jest, jednego dnia czekałem na połączenie z konsultantem ok 2h, a kolejnego około godziny. Dostałem wiadomość od proamy w dn. 02.06, że wypłata pieiedzy nastąpi w ciągu dwóch dni, po wcześniejszym dzwonieniu do Pani z firmy, której nazwisko widniało w liście o braku dokumentu z nr konta Pani twierdziła, że to nie jest jej sprawa, a sprawca wypadku się nie przyznał i musi do niego zadzwonić. Po dwóch dniach do niego zadzwoniła i okazało się, że jednak się przyznał i numer mojego konta również się znalazł. Powiedziała, że pieniądze przeleją do dwóch dni. Minęły 4 dni robocze + weekend i pieniedzy dalej nie było więc zadzwoniłem dowiedzieć się co z ich wypłatą, okazało się, że przelali je nie ma mój numer konta, ale na pomoc drogową, zostałem poinformowany, że w ciągu kolejnych dwóch dni zostanie wykonany przelew. Tutaj pytanie do Was, czy mogę to zgłosić i starać się o odsetki za opóźnienie przelewu? Kazdy kto bedzie miał do czynienia ze sprawcą nawet małej stłuczki z ubezpieczonym w proamie radzę od razu dzwonić po policję, a mimo, że mój wypadek z takim ubezpieczonym od razu był stwierdzony przez policje, że to jego wina, a samochod skasował mój jak i swój to wciaż ta firma kręci i mąci!
Rodzaj ubezpieczenia
Tytuł wątku
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.